Biyografi

Gizem Uzuner Kimdir, Hayatı Biyografisi, Kaç Yaşında, Boy Kilosu

Gizem Uzuner Kimdir?, Bu makalemizde Gizem Uzuner Kimdir? başlığı altında kişinin yaşı nereli olduğu kısacası biyografisi hakkında detaylı bilgileri aktaracağız.

Gizem Uzuner Kimdir?

Gizem Uzuner Kimdir?

Bloomberg HT kanalının deneyimli ve güzel sunucularından biri olan aynı zamanda bu kanalda araştırma ekibinde yer alan Gizem Uzuner kimdir, Gizem Uzuner yaşı, Gizem Uzuner boyu, kilosu kaçtır, Gizem Uzuner evli mi gibi sualleriniızın yanıtlarını bu makalemizde bulacaksınız.

Bloomberg spikerlerinden Gizem Uzuner Gençtürk, başarılı sunumuları, bilgi birikimi ve güzelliğiyle ekranda dikkat çeken isimlerden biri haline gelemeye devam ediyor.

Gizem Uzuner Kimdir, Hayatı Biyografisi, Kaç Yaşında, Boy Kilosu

Gizem Uzuner kaç yaşında diye soruyorsanız Gizem Uzuner’in doğum tarihi 15 Haziran 1989 yılıdır. Gizem Uzuner’in doğum yeri İstanbul’dur.

Gizem Uzuner’in boyu 1.75 metre ve kilosu 52 kilogramdır. Gizem Uzuner burcu İkizler’dir.

Gizme Uzuner’in Eğitim ve İş Hayatı

Kocaeli Üniversitesi’nde eğitim almış olan güzel sunucu, İktisat Fakültesi mezunudur. Bir süre Amerika ve Yunanistan’da yaşamış ve burada çeşitli şirketlerde görev almıştır. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Finansal Ekonomi Bölümü’nde yüksek lisansını tamamlamıştır.

Gizem Uzuner kimdir, hayatı, biyografisi, vikipedi

Ekonomi konusunda çok bilgili olan Gizem Uzuner, Gedik Yatırım Holding’te çalışmış ve ardından ise çeşitli lisans eğitimleri almıştır.

Sermaye Piyasası Kurulu’nun yetkilendirmesiyle Türev Araçlar ve İleri Düzey lisanlarına sahiptir.

2015 tarihinden itibaren Bloomberg TV kanalında çalışmaya başlamış olan Gizem Hanım, o yıldan beri çok sayıda ekonomi ile ilgili program sunmuş ve aynı zamanda çeşitli kişileri programında konuk etmiştir.

Gizem Uzuner Kimdir, Hayatı Biyografisi, Kaç Yaşında, Boy Kilosu

Gizem Uzuner Evli mi? Gizem Uzuner’in Eşim Kimdir?

Gizem Hanım, 14 Temmuz 2018 tarihinde güzel bir törenle nikah masasına oturmuştur. Eşinin ismi ise Mehmet Gençtürk’tür.

Gizem Uzuner kimdir, Gizem Uzuner yaşı, Gizem Uzuner boyu kilosu kaçtır 

Gizem Uzuner kimdir, Gizem Uzuner yaşı, Gizem Uzuner boyu kilosu kaçtır gibi sualleriniızın yanıtlarını derledik. Gizem Uzuner ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

V 🙂

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu