Oyun ve Ekipman

God of War, Bloodborne, Ghost of Tsushima ve Uncharted PC’ye gelebilir

God of War, Bloodborne, Ghost of Tsushima ve Uncharted PC’ye gelebilir, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde God of War, Bloodborne, Ghost of Tsushima ve Uncharted PC’ye gelebilir başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde God of War, Bloodborne, Ghost of Tsushima ve Uncharted PC’ye gelebilir ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

God of War, Bloodborne, Ghost of Tsushima ve Uncharted PC’ye gelebilir

PlayStation özel oyunu olan Days Gone’un PC sürümünün açıklamalmasından sonra gözler Sony’e dikilmiş durumda. Sızıntıya göre her 2-3 ayda bir en azından bir özel oyunun PC platformunda da yayına girmesinı bekleyebiliriz. Açıkçası gelen sızıntı haberleri olayı doğrudan bambaşka bir boyuta taşıyarak büyük heyecan yaratıyor. Söylentilere göre God of War, BloodborneGhost of Tsushima, Uncharted Collection gibi PS özel oyunları, PC’ye geliyor. Yine baştan söylemekte yarar var, bunlar sızıntılar sonucu yaşanan söylentiler, şuan için bir kesinlik payı yok.

God of War, Bloodborne, Ghost of Tsushima gibi oyunlar PC’ye çıkabilir

Sızıntıyı Twitter hesabı üzerinden yapan @CrazyLeaksOnATrain, oyunların ne zaman çıkacağını bilmediğini belirtiyor. Lakin yine de duyduğumuz oyunların isimleri heyecan yaratmaya yeter de artar. İşin güzel yanı ise, önceden Days Gone ve Horizon: Zero Dawn oyunlarının PC portu sızıntısını yapan kişi ile aynı şahıstan bahsediyoruz. Aynı zamanda Kingdom Hearts’ın PC sürümünün Epic’e geleceğini, Ninja Gaiden Trilogy Remastered sürümünü ve NioH 2 PC portunu da önceden aynı kişi sızdırmıştı.

God of War, Bloodborne, Ghost of Tsushima ve Uncharted PC'ye gelebilir

Days Gone’un PC’ye gelişinin ardından biz de PlayStation özel oyunları için PC yolunun gözüktüğünü söylemiştik. CEO Jim Ryan da oyunlarını farklı platformlarda daha fazla insana ulaştırmak istediğini belirtmişti. Listedeki oyunların da birkaç yıl önce çıkmış, çok taze oyunlar olmadığını da ekleyelim. Bütün taşlar yavaşça yerine oturuyor ve öyle görünüyor ki bu heyecan verici oyunlarla alakalı yakında zamanda müthiş haberler alacağız. Sony aracılığıyla durum ile alakalı halen resmi bir açıklama yapılmadı. Onlar da bu hususta sessizliğini koruyor.

Geliştiricileri, Tsushima adasının turizm elçileri seçilen Ghost of Tsushima, Uncharted Collection, geçtiğimiz senelerın en iyi oyunlarından God of War ve souls-like takipçilerinin dört gözle beklediği Bloodborne, yeni sızıntıya göre PC platformuna gelecek. Açıkçası olağanüstü heyecan verici bir haber, yine de biraz şüpheli yaklaşmakta yarar var. Konuyu yakında zamandan takip ederek sizlerle gelişmeleri en bi hayli hızlı biçimde sunacağız. Peki sizce bu bahsi geçen oyunlar PC platformu için çıkar mı? Sony’nin son politikası bu listedeki oyunları kapsıyor mudur? Görüşlerinizi yorumlar bölümünde paylaşmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu