Oyun ve Ekipman

God of War Stüdyosu duyurulmamış bir proje için baş yazar arıyor

God of War Stüdyosu açıklamalmamış bir proje için baş yazar arıyor, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde God of War Stüdyosu açıklamalmamış bir proje için baş yazar arıyor başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde God of War Stüdyosu açıklamalmamış bir proje için baş yazar arıyor ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

God of War Stüdyosu açıklamalmamış bir proje için baş yazar arıyor

God of War geliştiricisi Sony Santa Monica, açıklamalmamış yeni bir proje için yazar arıyor. Daha önce de olabileceken aynı proje için çalışan arayan stüdyo bu çabalarını artırmış gibi görünmekte. Hali hazırda God of War Ragnarök’ü geliştiren stüdyo, sürpriz bir projeyle karşımıza çıkabilir.

Sony Santa Monica büyük sürpriz yapabilir

Stüdyo Ocak ayında “açıklamalmamış yeni bir oyunun geliştirilmesi için” bir sanat yönetmeni aradığını söylemişti. Bunun üzerine gözler stüdyonun God of War ile birlikte ikinci bir proje üzerine çalışma ihtimaline dikildi. Şu anda hali hazırda 33 açık pozisyonu var ve bir dizi üst düzey rol de “açıklamalmamış oyunun” geliştirilmesine odaklanıyor.

Bunlar içinde animasyon yönetmeni, oynanış tasarım yönetmeni, kıdemli oyun tasarımcısı, baş oyun tasarımcısı, kıdemli anlatı tasarımcısı, baş araç programcısı ve üst düzey tasarımcı gibi roller yer alıyor. İş ilanlarında ise şu biçimde bir kısım yer alıyor:

“Tanımlayıcı oyunlar oluşturmak için kabiliyetli geliştiricilerle işbirliği yapmayı seviyorsanız, yeni bir yolculuğa çıkarken bize katılın.”

God of War Stüdyosu duyurulmamış bir proje için baş yazar arıyor

Sony Santa Monica Studio şu anda 2018’de PS4 için özel olarak çıkan God of War’un devam oyunu God of War Ragnarök üzerinde çalışıyor. Devam oyunu geçtiğimiz yıl çok kısa bir teaser ile açıklamaldu fakat bundan başka da bilgi gelmedi. Tek bildiğimiz 2021’de PlayStation 5 için piyasaya sürülmesinin planlandığı. Lakin içeriden farklı stüdyolardan geliştiriciler oyuna adeta övgüler yağdırıyor.

Horizon Zero Dawn stüdyosu Guerilla Games‘in eski genel müdürü olan Hulst “Geçen Eylül ayında PlayStation Showcase’de açıkladığımız o ufak anı görmek ve tepkiyi duymak çok heyecan vericiydi” dedi. “İnsanların Sony Santa Monica’nın ne yaptığını görmeleri için sabırsızlanıyorum.”

Ayrıca geçtiğimiz Kasım ayında PlayStation CEO’su Jim Ryan, God of War Ragnarök’ün PS5’in yanında PS4 için de piyasaya sürülüp sürülmeyeceği hususundaki soruları yanıtlamayı reddetmişti. Hem Sony hem de oyun dünyası için gerçekten mühim bir stüdyo olan Santa Monica, içinde büyük sürprizler içinde yer alıyor gibi görünmekte. God of War Ragnarök’ün ardından gelecek sürprizlere de kendimizi hazırlasak iyi olur. Sizler de görüşlerinizi yorumlar bölümünde belirtebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:
God of War, Bloodborne, Ghost of Tsushima ve Uncharted Collection PC platformuna gelebilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu