Oyun ve Ekipman

Gran Turismo 7 çıkış tarihi ertelendi

Gran Turismo 7 çıkış tarihi ertelendi, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Gran Turismo 7 çıkış tarihi ertelendi başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Gran Turismo 7 çıkış tarihi ertelendi ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Gran Turismo 7 çıkış tarihi ertelendi

Sony’nin PlayStation 5 konsolunu tanıttığı “Oyunların Geleceği” etkinliğinde açıklamalan oyunlardan birisi de Gran Turismo 7 olmuştu. Daha önce 2021 olarak açıklanan çıkış tarihi, COVID-19 küresel hastalığından dolayı önümüzdeki seneye ertelendi. GQ dergisine konuşan Sony Interactive Entertainment’ın Halkla İlişkiler Yöneticisi, dünyayı etkisi altına alan pandemi salgınının oyunun geliştirme sürecini olumsuz etkilediğini dile getirdi. Gran Turismo 7, PlayStation 5 için geliştirilmeye sürdürmekte. Ayrıca, oyun ile ilgili daha fazla detayın ileri bir tarihte paylaşılacağı söylendi.

 

Gran Turismo 7 çıkış tarihi ertelendi

Gran Turismo 7’nin çıkış tarihi 2022’ye ertelendi

Gran Turismo 7‘de ister bir turnuva yarışçısı olun, ister bir koleksiyoncu olun, klasik araçlar ve pistlerden tanınmış GT Simülasyon Modu’na kadar, serinin önceki oyunlarında bulunan özellikleri deneyimleyeceksiniz. Eğer yarışmayı seviyorsanız, FIA Championships ve Sport Modu’nda alıştırma yapabilir ve siz de rekabete ortak olabilirsiniz. Ayrıca oyunun geliştirilmiş modifikasyon ve kişiselleştirme modu aracılığıyla, sürüş okulunda yarış taktiklerinizi ve kabiliyetlerinizi tedavi edebileceksiniz.

Gran Turismo serisinin 8. oyunu ve bunun yanı sıra serinin 14. oyunu olan Gran Turismo 7, PlayStation 5’in ultra yüksek bi hayli hızlı SSD’si ve DualSense kablosuz kontrolcüsü aracılığıyla ışık yansımalarında parmak ısırtan görüntü işleme değeri sunacak. Ultra yüksek bi hayli hızlı bir SSD ile yarış etkinliklerine daha bi hayli hızlı gidecek, hızlı bir şekilde lobilerde toplanacak ve arkadaşlık davetleri alacaksınız. Buna ek olarak DualSense, dokunsal geri bildirimi ve uyarlanabilir tetikleyicileri ile fren pedalının farklı hassaslık oranlarındaki ağırlık farkını, ABS titreşimini ve otomobillerdeki farklı tip lastiklerle gaz pedalı ağırlığının değişimini hissedeceksiniz. Oyun, uyumlu kulaklıklarla birlikte Tempest 3D AudioTech teknolojisini de destekliyor.

En son siz bu oyun ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Kimler Gran Turismo 7’yi merakla bekliyor? Yorumlarda bizimle paylaşın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu