Oyun ve Ekipman

GTA 5 Remake videosu ve ekran görüntüleri yayınlandı

GTA 5 Remake videosu ve ekran fotoğrafları yayınlandı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde GTA 5 Remake videosu ve ekran fotoğrafları yayınlandı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde GTA 5 Remake videosu ve ekran fotoğrafları yayınlandı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

GTA 5 Remake videosu ve ekran fotoğrafları yayınlandı

GTA 5 Remake videosu yayınlandı. Bu mod yayına giren video ve ekran fotoğrafları ile birlikte indirilebilir duruma geldi. 2015 senesinde PC versiyonu ile oyuncuların karşısına çıkan GTA 5, bildiğiniz gibi o zamandan bu yana bir çok güncelleme aldığı gibi mod yapımcılarının da gözde oyunlarından biri halini aldı. Bu sefer yayına giren GTA 5 Remake projesi ise oyun için yapılan en kapsamlı modlardan birisi. Oyunu görsel olarak değiştirdiği gibi oyunun dünyasına da bazı yenilikler ekliyor.

GTA 5 Remake videosu oyundaki değişimi gözler önüne çıkarıyor

Mod yapımcısı olan Nb.Design isimli kullanıcı GTA 5 modlarında önceden başarılı çalışmalara imza atmıştı. Mod yapımcızının yeni projesi GTA 5 Remake ise ilk kez Patreon üyeleri için indirilmeye sunuldu. Genelde önceliği Patreon abonelerine veren Nb.Design, bir süre sonra ise bazı çalışmalarını global olarak da yayınlayabiliyor. Bu hususta herhangi bir açıklama yapmamış olsa da GTA 5 Remake projesinin bir süre sonra tüm kullanıcılar için açılması bekleniyor.

Grand Theft Auto 5 Remake olarak adlandırılan bu mod klasik grafik modlarından biraz daha farklı. tabi ki çözünürlük ve ışıklandırma gibi sürekli olarak karşı karşıya geldiğımız güncellemelere bu mod içinde de yer verilmiş. Lakin GTA 5 Remake projesinde oyun alanına yapılan bazı değişiklikler de göze çarpıyor. Yapılan bu değişiklikler ile birlikte oyunun çoğu bölgesi alışılmış görünümünden uzaklaşmış durumda.

Zaten yayına giren GTA 5 Remake videosu ayrıntı kısmına incelediğimizde da bu değişim net olarak gözüküyor. Kaplama ayrıntı kısmı, yansımalar ve daha iyi görselliğin bunun yanında oyun alanına eklenen yeniliklere de video içinde yer verilmiş. Özellikle orijinal hali ile GTA 5 Remake versiyonu içindeki farklara değinilen kısımlarda bu değişiklikler çok daha ön plana çıkıyor.

Diğer taraftan bu mod ile birlikte Los Santos dünyası daha canlı bir görünüme kavuşmuş da diyebiliriz. Kısa olaraksı modlu hali ile birlikte GTA 5 dünyası daha güzel bir görünüme kavuşmuş. Mod yapımcısının Patreon hesabına ve mod ile alakalı detaylara buradan varabilirsiniz.

GTA 5 Remake videosu ve ekran görüntüleri yayınlandı

GTA 5 bildiğiniz gibi Playstation 5 için de açıklamalmuştu. İlk olarak 2013 senesinde karşımıza çıkan oyunun bu yeni versiyonunda görsel anlamda mühim değişiklikler olması da bekleniyor. Rockstar yetkilileri yaptıkları açıklamalarda GTA V yeni nesil sürümünün klasik bir geçiş oyunu olmayacağını ve bu hususta örnek bir çalışmaya imza atacaklarını belirtmişti.

GTA 5 Remake videosu yayınlandı
GTA 5 Remake videosu yayınlandı
GTA 5 Remake videosu yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu