Aralık 8, 2022

GTA serisinin en karizmatik 10 karakteri

Gta 5 online en iyi karakter , Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.
Kaynak

GTA Online’a Giriş: Karakter Yaratmak – Multiplayer

Gta 5 online en iyi karakter , Rockstar Games belki de bir pazarlama stratejisi olarak GTA V’in çoklu oyuncu moduna GTA Online ismini vererek apayrı bir oyunmuş gibi önümüze sundu. Tabi önümüze sunduğu gün birçok sorunla beraber geldi. GTA Online’ın ilk haftası oyuna girmek neredeyse imkânsızdı, sonrasında da karakter, araç, ev, para silinmeleri gibi sorunlarda peşinden sürüklendi. Fakat çıkışından neredeyse 2 ay geçti ve artık GTA Online stabil olarak çalışıyor yani artık GTA Online dünyasına adım atmanın tam vakti!GTA Online’da aynı hesap üzerinden 5 adet karakter açabiliyoruz. Bu karakterlerin yetenekleri, evleri, araçları farklı olmak ile birlikte bankaya yatırılan para ortak olarak kullanılabiliyor ve küçük bir ipucu: paranızı bankaya yatırmazsanız bu günahlar şehrinde beş parasız kalabilirsiniz.
Kaynak

GTA Online’a Sıfırdan Başlayanlar İçin 10 Taktik

Gta 5 online en iyi karakter , Çıkalı 8 yıl olmasına rağmen GTA dünyasına her gün onlarca belki de yüzlerce onbinlerce oyuncu daha katılıyor. Geçtiğimiz dönemlerde Epic Games’in GTA 5’i ücretsiz olarak sunması, oyunun indirilme sayısında rekorlar kırılmasına neden oldu.. GTA 5, bildiğiniz üzere hikaye modunun yanında GTA Online ile oyunculara bir de açık dünyada online olarak oynama fırsatı sunuyor.Yıllar boyunca gelen güncellemeler, oyunun kat ettiği ilerlemeler ve oyunculara sağladıkları kesintisiz destek ile GTA Online’da kendi suç örgütünüzü oluşturup şehri birbirine katmak için yüzlerce seçenek mevcut. Oyuna yeni başlayanlar bu kadar seçeneğin arasında kaybolup korkabilir, ancak sizlere vereceğimiz ipuçları ile oyunda yükselmek ve ilerleme kaydetmek son derece basit.
Kaynak

GTA Online’ın giriş ve karakter oluşturma videoları

Gta 5 online en iyi karakter , GTA Online sonunda oyuncular ile buluştu. Crew ismi verilen ve ilk olarak Max Payne 3′te aktif edilen online çete sistemi GTA V online modunda da yer alıyor. Böylelikle oyunu oynayanların Rockstar Social Club ile oluşturdukları veya üye oldukları çeteler, online da yer almış oluyor. Oyuncular en fazla beş çeteye ya da ekibe üye olabiliyorlar ve görevleri tamamladıkça deneyim puanı kazanıyorlar.GTA Online giriş videosu:
Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.