Biyografi

Gülay Afşar Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Biyografisi?

Gülay Afşar Kimdir?, Bu makalemizde Gülay Afşar Kimdir? başlığı altında kişinin yaşı nereli olduğu kısacası biyografisi hakkında detaylı bilgileri aktaracağız.

Gülay Afşar Kimdir?

Gülay Afşar Kimdir?

Televizyon dünyasının en deneyimli sunucuları arasında yer alan ve bu zamana kadar çeşitli Tv kanallarında izlediğimiz sunucu Gülay Afşar kimdir? kaç yaşında boyu kilosu nedir? evli mi? merak konusu olan cevapları ve ayrıntıları konumuzun içinde.

Gülay Afşar Biyografisi

11 Ocak 1978 tarihinde İstanbul’da doğan Gülay Afşar, Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi mezunudur.Siyaset konusunda eğitimini okulda almış olan isim, ekonomi konusunda eğitimini de çalışmış olduğu yerlerde almıştır.Uzun süredir sunucu olarak çalışan isim doğum izinleri hariç ekranlara hiç ara vermemiştir.

Gülay Afşar’ın boyu 1.69 cm, kilosu ise 53’dür.Burcu ise Oğlak’tır.

Kariyerine öncelikle sunmuş olduğu Finans programları ile başlayan isim ilk olarak Kanal E ekranlarında çalışmıştır.Kanal E’nin ardından yoluna CNN Türk ile devam etmiş ve ardından ise CNBC-E kanalına geçmiştir.kimdirkim-com CNBC-e’den sonra Ntv’ye geçen isim halen Ntv kanalında “Gece Gündüz” programını sunmaktadır.

Evli olan ismin eşinin ismi Murat Afşar’dır.Çiftin 2 tane erkek çocuğu vardır ve yaşamını İstanbul Tarabya’da sürdürmektedir.Sunuculukta en büyük desteklerden birini eşinden aldığını söylemiş olan sunucu mutlu bir yuvaya sahiptir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu