Biyografi

Gülbin Tosun Kimdir? Nereli Kaç Yaşında Biyografisi?

Gülbin Tosun Kimdir?, Bu makalemizde Gülbin Tosun Kimdir? başlığı altında kişinin yaşı nereli olduğu kısacası biyografisi hakkında detaylı bilgileri aktaracağız.

Gülbin Tosun Kimdir?

Gülbin Tosun Kimdir?

Fox Tv ekranlarında Hafta Sonu haberlerini sunan güzel sunucu Gülbin Tosun kimdir? nereli, kaç yaşında, boyu kilosu nedir? bütün bu suallerini yanıtlarını merak ediyorsanız konumuzda tüm cevapları detaylı şekilde bulacaksınız.

Gülbin Tosun Kimdir? Biyografisi

10 Kasım 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Gülbin Tosun, 1.65 metre boyunda, 56 kilo ve Akrep burcudur.İstanbul Üniversitesi’ni bitirmiş olan güzel sunucu, Üniversitede oldukça başarılı dönemler geçirmiş bu nedenle Trt Spikerlik kursuna katılmaya hak kazanan az sayıda öğrenciden biri olmuştur.

Meslek hayatına ilk olarak 1995 tarihinde adım atan ünlü sunucu, Kanal E televizyonunda hem spikerlik hem de muhabirlik görevlerini üstlendi.4 yıl kadar Kanal E’de çalışmasının ardından 1999 tarihinde Show Tv’den gelen teklif ile birlikte Show Tv kanalına geçen isim, bir süre kadar Reha Muhtar ile birlikte çalıştı ve Show Tv Gece Haber Bültenini sundu.

Show Tv’den sonra Kanal D’den gelen teklifi kabul eden Gülbin Tosun, 2000 yılında Kanal D televizyonunda sunuculuk yapmaya başladı.1 yıl kadar bu ekranda yer alan isim, 2001 yılında eğitiminin kalan kısmını tamamlamak amacıyla İngiltere’ye gitmiş ve 2 yıl İngiltere’de eğitim görmesinin ardından 2003 yılında Türkiye’ye dönmüştür.

Türkiye’ye döndükten sonra SKY Türk kanalında görev almaya başlayan ünlü sunucu, burada SKY Türk Sabah Haberlerini sunmuş ve 2010 yılına kadar bu kanalda çalışmıştır.kimdirkim.com 2010 yılında Fox Tv’ye transfer olan güzel isim, o tarihten itibaren halen Fox Tv’de meslek hayatını sürdürmektedir.

Gülbin Tosun Evli mi? Ünlü isim 2011 tarihinde Atıf Ünaldı ile nikah masasına oturmuş, 2013 yılında ise evliliklerini noktalamışlardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu