Oyun ve Ekipman

Henry Cavill, Mass Effect dizisini mi işaret etti?

Henry Cavill, Mass Effect dizisini mi işaret etti?, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Henry Cavill, Mass Effect dizisini mi işaret etti? başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Henry Cavill, Mass Effect dizisini mi işaret etti? ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Henry Cavill, Mass Effect dizisini mi işaret etti?

Son günlerin en popüler aktörlerinden birisi olan Henry Cavill, paylaşımı yaptığı bir görsel ile Mass Effect takipçilerini bir nebze de olsun heyecanlandırdı diyebiliriz. Kendi Instagram hesabı üzerinden bir görsel paylaşan Cavill, elinde tuttuğu senaryo ile yeni ve gizli bir projeye başladığını işaret etmiş. Bu kağıt üzerinde yazılanlar ise Mass Effect serisini işaret ediyor.

Henry Cavill, Mass Effect dizi projesini göstermiş olabilir

Henry Cavill bildiğiniz gibi sinema projeleri dışında son haftalarda Netflix’te yayına giren Witcher dizisiyle de gündemde olan isimlerden birisi. Biz Witcher dizisinin 2.sezonunu beklerken ünlü oyuncu paylaşımı yaptığı görsel ile hem heyecanlandırdı hem de kafaları karıştırdı. Bu paylaşımın açıklama bölümünde ise ünlü aktör şu ifadelerde bulunmuş; “Gizli proje mi? Ya da üzerinde rastgele sözcükler bulunan bir avuç kağıt parçası… Sanırım bilave edip görmeniz gerekecek..”

Henry Cavill’in elindeki kağıtta yazılanları okumak ilk etapta zor olsa da takipçileri bu hususta tabi ki bazı araştırmalar yapmış. Yazılar netleştirildiğinde Reaper, Cerberus, Tali’Zorah ve Geth gibi sözcükler ortaya çıkmış. Eğer Mass Effect serisini oynadıysanız veya takip ettiyseniz bu sözcüklerin ne anlama geldiğini de biliyorsunuz demektir. Mass Effect serisinden karakter ve ırk isimlerini barındıran bu senaryo kağıdının gerçek olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız ise resmi açıklamayı beklememiz gerekecek.

Henry Cavill’ın yaptığı bilgilendirmeden da görebileceğiniz gibi oyuncu takipçilerinin kafasını bir hayli karıştırmış durumda. Bu bir şaka mı yoksa gerçek mi? Bunu zaman gösterecek.

Henry Cavill, Mass Effect dizisini mi işaret etti?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu