Oyun ve Ekipman

Hood: Outlaws and Legends için yeni oynanış videosu yayınlandı

Hood: Outlaws and Legends için yeni oynanış videosu yayınlandı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Hood: Outlaws and Legends için yeni oynanış videosu yayınlandı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Hood: Outlaws and Legends için yeni oynanış videosu yayınlandı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Hood: Outlaws and Legends için yeni oynanış videosu yayınlandı

Hood: Outlaws and Legends, oyuna da adını veren Robin Hood’un hikayelerinden esinlenerek ortaya çıkmış bir oyun. Oyun severlere dört kişilik bir macera sunacak olan yapımda aksiyon enerjiklerinin bunun yanında soygun görevleri ve kampınızı geliştirme gibi farklı enerjiklere de yer verilecek. Kanunsuz bir grubu kontrol edeceğimiz oyunun yeni videosu ise IGN Fan Fest etkinliğinde yayınlandı.

Hood: Outlaws and Legends için yeni video yayınlandı

Hood: Outlaws and Legends oyununda dört kişi olarak görevlere çıkacak ve bölgede kanunsuz bir biçimde zenginleşen bireyleri soymaya çalışacaksınız. Oyunun bu yeni videosu genel enerjikleri gösteriyor olsa da daha çok tanıtılan yeni sınıfa odaklanmış. Tıpkı Robin Hood gibi ok ve yay kullanımında usta olan Ranger sınıfı ekibe daha çok uzaktan destek olup gözcü görevi görüyor olsa da yakında zamandan da çok tehlikeli bir sınıf olacak. Bu sınıfın en mühim yönü ise tabi ki düşmanları kafadan tek atışta indirebileceği okları olacak. Bu oklarımızı düşmanları alt etmek için kullanabileceğimiz gibi takım dostlarımızın tırmanabileceği noktalara ip atmak için de kullanacağız.

orta Çağ zamanında geçecek olan Hood: Outlaws and Legends oyunu hem PVP hem de PVE enerjiklerine sahip olacak. 10 Mayıs’ta PC dışında PS5, Xbox Series X/S, PS4 ve Xbox One için çıkacak oyunun bu yeni videosuna aşağıdan inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu