Biyografi

Hülya Hökenek Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Aslen Nereli?

Hülya Hökenek Kimdir?, Bu makalemizde Hülya Hökenek Kimdir? başlığı altında kişinin yaşı nereli olduğu kısacası biyografisi hakkında detaylı bilgileri aktaracağız.

Hülya Hökenek Kimdir?

Hülya Hökenek Kimdir?

TRT televizyonunda tanımış olduğumuz ardından ise HaberTürk televizyonuna geçerek burada program sunmaya başlamış Hülya Hökenek kimdir, Hülya Hökenek nereli, Hülya Hökenek kaç yaşında gibi sualleriniızın yanıtlarını bu makalemizde bulacaksınız.

Hülya Hökenek Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Aslen Nereli

Hülya Hökenek doğum tarihi 1988 yılıdır.  Hülya Hökenek doğum yeri  Şırnak Cizre’de hayata gözlerini açmıştır. Hülya Hökenek aslen nereli diye sorarsanız doğduğu yer Cizre’dir. Hülya Hökenek ailesinin İstanbul’a göç etmesiyle beraber uzun zamandır İstanbul’da yaşamaktadır. Hülya Hökenek eğitim hayatını lise dahil Cizre’de tamamlamıştır. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü‘nde tamamlamıştır. Hülya Hökenek bir dönem İngiltere’nin Başkenti Londra’da yaşamıştır. Hülya Hökenek burada dil eğitimi aldı ve London Institute’de Fast Track Journalism deneyimini eğitim hayatına katmıştır. Hülya Hökenek’in abisi Türkiye’de tanınan kalp cerrahlarından ve ablası ise eczacıdır.

Hülya Hökenek Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Aslen Nereli?

Hülya Hökenek’in Çalıştığı Yerler

Fatih Altaylı ile üniversite döneminde çalışma fırsatı bulmuştur. İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu olan isim Kanal D ekranlarında muhabirlik yapmaya başlamıştır. Ardından Kanal 7 televizyonunda çalışmaya başlamış isim burada 3 sene kadar çalışmış ardından ise Kanal Türk ekranlarına geçmiştir. Kanal Türk’te 8 ay bu mesleği yapmış sonrasında ise TRT Haber bünyesine katılarak burada 5-6 yıl kadar Ana Haber bülteni sunmuştur. 2018 yılından itibaren HaberTürk kanalında görevini devam ettirmektedir.

Kadınların her alanda sesinin duyulmasından yana olan sunucu, özellikle erkeklerin çoğunluk olmuş olduğu medyada kadınların sesinin duyulmasını istiyor. Kadın siyasette, medyada, sokakta her yerde olmalı görüşünde.

Hülya Hökenek kimdir, Hülya Hökenek nereli, Hülya Hökenek kaç yaşında, Hülya Hökenek evli mi, Hülya Hökenek eşi kim

Hülya Hökenek Evli Mi, Eşi Kim, Eşi Ne İş Yapmaktadır

Hülya Hökenek evli mi ve Hülya Hökenek eşi kimdir gibi bu sorular internette çok merak konusu olan konulardan biridir. Hülya Hökenek evli ve 2018 yılında evlenmişlerdir. Hülya Hökenek’in eşinin adı Kamer İncedursun‘dur. Hülya Hökenek’in eşi Kamer İncedursun’un işi film yapımcılığıdır.

Hülya Hökenek Evli Mi, Eşi Kim, Eşi Ne İş Yapmaktadır

Hülya Hökenek kimdir, Hülya Hökenek nereli, Hülya Hökenek kaç yaşında, Hülya Hökenek evli mi, Hülya Hökenek eşi kim gibi sualleriniızın yanıtlarını derledik.

V 🙂

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu