Oyun ve Ekipman

Hunt: Showdown yeni Boss ve canlı yayınlar ile üçüncü yılını kutluyor

Hunt: Showdown yeni Boss ve canlı yayınlar ile üçüncü yılını kutluyor, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Hunt: Showdown yeni Boss ve canlı yayınlar ile üçüncü yılını kutluyor başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Hunt: Showdown yeni Boss ve canlı yayınlar ile üçüncü yılını kutluyor ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Hunt: Showdown yeni Boss ve canlı yayınlar ile üçüncü yılını kutluyor

Hunt: Showdown, oyunun bu ay Steam’de Erken Erişim’e girmesinden bu yana geçen üç yılını kutlarken, topluluk için sunulan ödüllerle yeni bir canlı etkinlik başlattı. “As the Crow Flies” canlı etkinliği 24 Mart’tan 12 Nisan’a kadar sürecek. Geliştiriciler Hunt: Showdown yeni Boss eklemesi ile de yapımı ileri taşıyorlar.

Hunt: Showdown yeni Boss ve canlı yayınlar ile üçüncü yılını kutluyor

Bu zamanda oyunculara Efsanevi Öğeler ve yeni bir Efsanevi Avcı kazanma şansı ve etkinlik ilerledikçe ekstra ödüller sunuyor. Etkinlik sırasında en az bir kez giriş yapan herkes, 1 adet Demir emanet ve yeni bir Efsanevi Zincir Tabanca olan Dark Miasma alacak.

Yeni canlı etkinlik iki perdede oynanacak. Birinci perdede oyuncular, çiçeği burnunda boss Scrapbeak’in kilidini açmak için etkinlik temalı ipuçlarını araştıracak, kuş iskeletlerini parçalayacak ve bossları alt ederek Etkinlik Puanı kazanacak. Bu da olayın ikinci perdesini tetikleyecek.

İkinci perdede, oyuncuların Etkinlik Puanları, etkinlikle alakalı özel teçhizatın kilidini açmak için kişisel gelişimlerine aktarılacak. Oyuncular günlük Etkinlik Puanı sınırlarına ulaştıklarında oynamaya devam edebilecekler, fakat Etkinlik Puanları almak yerine günün geri kalanında Hunter XP ile ödüllendirilecekler.

Hunt: Showdown yeni Boss ve canlı yayınlar ile üçüncü yılını kutluyor

Etkinlik boyunca, oyuncu için puanlarını artıracak ve maçtaki diğerlerine oyunculara kıymetli Avcı eşyalarıyla armağan edecek yardımlar da mevcut olacak. Unutmamak lazım ki bu armağanler yalnızca etkinlik sırasında alınabiliyor olacak. Oyuncular, bir çok eşyayı da etkinlik mağazasından alabilecekler.

Loïc Raimond, “Hunt: Showdown yolculuğunda bize katılan herkese, bu etkinliğe katıldıkları, yeni Efsanevi Öğelerin ve yeni bir Efsanevi Avcının kilidini açma şansına sahip oldukları için ücretsiz yeni Efsanevi Zincir Tabanca ve bir Iron Reliquary ile teşekkür ediyoruz,” dedive ekledi “Önceki canlı etkinliklerimiz gerçekten popüler oldu. Ekip, Hunt’ın üçüncü yılını kutlamak için özel bir şey hazırladı ve topluluğun birlikte çalışmasını görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Crysis’in oyunu Hunt: Showdown PC, PlayStation 4 ve Xbox One için satın alınabilir. Oyuna başlamayı kafanızı yoruyorsanız Hunt: Showdown yeni Boss sizin için itici bir gaz olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu