Oyun ve Ekipman

Immortals: Fenyx Rising ek paketi Myths of the Eastern Realm çıktı

Immortals: Fenyx Rising ek paketi Myths of the Eastern Realm çıktı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Immortals: Fenyx Rising ek paketi Myths of the Eastern Realm çıktı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Immortals: Fenyx Rising ek paketi Myths of the Eastern Realm çıktı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Immortals: Fenyx Rising ek paketi Myths of the Eastern Realm çıktı

Immortals: Fenyx Rising ek paketi Myths of the Eastern Realm dün akşam itibari ile tüm platformlarda yayınlandı. Oyunun 2.ek paketi olan Myths of the Eastern Realm’de yeni bir kahramanın bunun yanında yeni bir dövüş stili, yeni özellikler ve tabi ki görevler oyuna eklenmiş olacak. Yepyeni bulmacaları da bünyesinde barındıran bu ek paket ile alakalı şirketin yaptığı açıklama ve detaylar şu biçimde;

Immortals: Fenyx Rising ek paketi tüm platformlarda çıktı

Ubisoft, 2. hikaye odaklı DLC’si olan Immortals Fenyx Rising – Myths of the Eastern Realm‘in şimdi dünya çapında oynanabilir olduğunu açıkladı. Ek olarak, Immortals Fenyx Rising’i oynama şansı olmayan oyuncular; Nintendo Switch™ sistemi, Xbox Series X|S, Xbox One konsolları, PlayStation®5, PlayStation®4, Stadia ve Windows PC’de bulunan ücretsiz demo ile tırmanma, süzülme ve havada dövüşme gibi özellikleri deneyebilirler.

[wpcc-iframe src=”https://www.youtube.com/embed/MY7zHevLZEI” frameborder=”0″ style=”position:absolute;width:100%;height:100%;left:0″ allowfullscreen]

Immortals Fenyx Rising – Myths of the Eastern Realm’de Ku adındaki yeni bir kahraman, popüler bir Çin efsanesi olan Nuwa Mends the Heavens’tan esinlenen bir yolculuğa çıkıyor. Ku’nun görevi, tanrıça Nuwa’ya parçalanmış gökyüzünü onarması ve insanlığı kurtarması için yardım etmektir. Efsanevi Çin tanrılarıyla yüzleşin, Çin dövüş sanatlarına dayanan benzersiz bir dövüş stilini tercih ederek korkunç yeni düşmanlarla savaşın ve yeni bulmacalarla zekanızı test edin. Ubisoft Chengdu stüdyosu aracılığıyla yönetilen bu heyecan verici yeni açık dünya, oyunculara gökyüzü ve dünya içinde bulunan zengin bir deneyim sunuyor. Oyunun dünyası, kültürel kökenlerine sadık kalarak geleneksel Çin parşömenlerinde ve sanatında bulunan uzun, eğrili çatıları olan Çin mimari üslubuna sahip.

Bu çıkış sonrası macerada oyuncular, Ruins of Heaven’da bulunan bulmacalarla zekalarını, çevikliklerini ve mantıklarını zorlayacaklar. Oyuncular; değişken küpler, bulutlar, bambu, rüzgâr kontrolü ve hava halkaları gibi yeni oyun içeriklerinin üstesinden gelmek için Nuwa’nın Çevikliği, Huang Di’nin Kılıçları ve Yan Di’nin Baltası gibi yeni kabiliyetleri açabilirler.

Buna ek olarak Immortals Fenyx Rising, 7 Nisan 2021’e kadar “Monster Hunt” adında çiçeği burnunda, sınırlı süreli bir Twitch Uzantısı sunuyor. İzleyiciler canavarları toplayabilir ve en sevdikleri yayıncıların ilerlemesini takip ederken oyun içi ödüller kazanmak için her iki dakikada bir rastgele görünen canavarlara tıklamak gibi görevleri tamamlayabilir.

Immortals Fenyx Rising – Myths of the Eastern Realm’e erişmek için oyuncular, Sezon Kartı’nı €39.99 karşılığında satın alabilirler. Sezon Kartı, oyunculara yalnızca yeni karakterler ve görevler değil, bunun yanı sıra yeni dünyalar ve yeni oynanış metotları sunan üç çıkış sonrası DLC paketine de ulaşım sağlar. Immortals Fenyx Rising – Myths of the Eastern Realm bunun bunun yanında €14,99 karşılığında satın alınabilir.

[wpcc-iframe src=”https://www.youtube.com/embed/975m9sDuick” frameborder=”0″ style=”position:absolute;width:100%;height:100%;left:0″ allowfullscreen]

Oyunun tüm platformlarda mevcut olan ücretsiz demosu, Fenyx’i kiklopların gizemli sırrını keşfetme arayışına çıkarır. Oyunun Afrodit bölgesinden ilham alınıp demo için özel olarak oluşturulan ve bir takımadada geçen demo, oyuncuları tam deneyime hazır hale getirmek için dizayn edilmiş savaş, keşif ve bulmaca üçlüsünden bir araya gelen bir karışım içeriyor.

Assassin’s Creed® Odyssey’in geliştiricileri olan Ubisoft Quebec’teki ekip aracılığıyla geliştirilen* Immortals Fenyx Rising, büyük bir mitolojik macerayı yeni boyutlara taşıyan heyecan verici yeni bir IP. Oyuncular, Yunan tanrılarını ve evlerini karanlık bir lanetten kurtarmak için yeni bir kanatlı yarı tanrı olan Fenyx olarak oynayacaklar. Fenyx, fakat tanrıların tanınmış güçlerinde ustalaşarak, kahramanca sınavların üstesinden gelerek ve kuvvetli mitolojik canavarlarla yüzleşerek, Yunan mitolojisindeki en ölümcül Titan Typhon’u alt edebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu