Oyun ve Ekipman

It Takes Two için 22 dakikalık oynanış fragmanı

It Takes Two için 22 dakikalık oynanış fragmanı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde It Takes Two için 22 dakikalık oynanış fragmanı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde It Takes Two için 22 dakikalık oynanış fragmanı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

It Takes Two için 22 dakikalık oynanış fragmanı

A Way Out ve Brothers: A Tale of Two Sons oyunlarının geliştiricisi Hazelight Studios aracılığıyla geliştirilen It Takes Two için yeni fragman yayınlandı. Tam 22 dakika uzunluğundaki fragman oyunun öyküsünü, oynanışını ve göz alıcı dünyasını gözler önüne sürüyor. Tamamen eşli ve iki kişiyle oynanan oyunun hikayesi de bi hayli olağandışı, tatlı ve keyifli görünüyor.

It Takes Two için 22 dakikalık yeni oynanış fragmanı yayınlandı

Birbiriyle kedi, köpek misali sürekli olarak didişen bir çift ve bu duruma bi hayli içerleyen ufak kızlarının bir anda ikisini de ufak oyuncak bebeklere dönüştürmesiyle başlayan hikaye, bir kurtuluş mücadelesine dönüşüyor. Ayrılma eşiğine gelmiş çiftin çocukları aracılığıyla bir biçimde zorlanarak evliliklerini kurtarmasını konu alan yapım, hem görsel hem de tasarımsal anlamda gözleri üstüne topluyor. Bir yandan içimizi burkup öte yandan da yüzümüzü güldürmeyi başaran yapımın fragmanını hemen alt tarafta bulacaksınızdır. Şimdiden iyi seyirler!

Oyunun başındaki bez bebeklere dönüştürme sahnesi sırasında iki kullanıcı da oyun boyunca oynamak istedikleri kişiliği seçiyor. Bu seçim ekranının da bi hayli hoş göründüğünü ve sistemin bu tarza güzel yedirildiğini belirtmeliyim. Aile dramasından fantastik tatlı evrenlere olan yolculuğumuz bu sahneden sonra başlıyor. Ailesi, çocuklarına ayrılma kararını açıklıyorlar ve devamında gelen sinematik, bütün dünya çapında aynı dille konuşuyor.

It Takes Two için 22 dakikalık oynanış fragmanı

Bundan sonrası artık bez bebeklere dönüşmüş ebeveynlerin evliliklerini kurtarmak için birlikte bir şeyler başarmak zorunda olmasıyla geçiyor. Farklı bölümlerde farklı silah ve çevre etkileşimleriyle, platform bulmacalarını çözerek ve işbirliği yaparak ilerliyorlar. Dr. Hakeem aracılığıyla yazılan “Book of Love” keyifli diliyle oyun sinematiklerinde karşımıza çıkıyor. Cody ve May’e ilişkilerini düzenlemedikleri takdirde buradan çıkamayacaklarını anlatıyor. Daha sonra ise macera başlıyor.

Daha önce A Way Out ve Brothers: A Tale of Two Sons gibi işbirliği üzerine kurulu oyunlar üzerine çalışan ekibin yeni projesi It Takes Two da imzaları haline gelmiş dokuyu koruyor. Sisteme de aşina oldukları için oyunun teknik açıdan sorunlu olmayacağı görüşüne sahibim. Peki sizler bu oyun ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar bölümünde belirtmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu