Oyun ve Ekipman

It Takes Two oynanış fragmanı yayınlandı

It Takes Two oynanış fragmanı yayınlandı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde It Takes Two oynanış fragmanı yayınlandı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde It Takes Two oynanış fragmanı yayınlandı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

It Takes Two oynanış fragmanı yayınlandı

Hazelight Studios aracılığıyla geliştirilen Electronic Arts Original oyunu It Takes Two için yeni oynanış fragmanı yayınlandı. Hikayesiyle alışılmışın dışına çıkan yapımın öne çıkan özelliği ise oyunu tıpkı Brothers: A Tale of Two Sons, A Way Out oyunlarında da olduğu gibi iki karakter ile oynamamız. Ayrık ekran şeklinde oynanan oyunda değişiklik ise bi hayli yoğun.

It Takes Two oynanış fragmanı bi hayli hoş görünüyor

Yayınlanan yeni fragman ile bi hayli iddialı gelen It Takes Two için öne çıkan özelliklerden ilki değişiklik. Oyunda her bölüm ve her sahnenin kendine özgü eşsiz bir yönü olduğu vurgusu yapılıyor ve öyle görünüyor ki bu değişiklik oynanışa çok iyi yansıtılmış. Ayrılmak üzere olan bir çiftin çocukları aracılığıyla oyuncak bebeklere dönüştürülmesiyle başlayan hikaye, evliliği kurtarma çabalarıyla fantastik bir evrene taşınıyor. İki kişiliğin birlikte oynamaktan başka çaresinin olmadığı, bir biçimde yuvalarını dağıtmamaları gerektiği mesajını içeren yapım bi hayli hoş görünüyor. Bu tür oyunlarda işinde uzman olan Josef Fares’ten gelmesi ise ayrı bir detay.

Fragmanda da göreceğiniz gibi bir bölümde karakterlerden birine yanıcı bir jel fırlatan bir silah, diğerine ise yakıcı başka bir silah veriliyor. Bu da birlikte hareket edip taktikler geliştirmelerine teşvik ediyor. Sıkça vurguladıkları değişiklik ise burada karşımıza çıkıyor. Bu silahları platform öğeleriyle etkileşime geçmek ve bi hayli hızlı geçen bölümlerde yol açmak için kullansalar da, bir başka bölümde yeni bir özellik geliyor. Açıkçası Brothers: Tale of Two Sons gibi eşli ve taktikler üretmenizi gerektiren oyunları seviyorsanız, bu oyun sizin için geliyor diyebiliriz. Hazelight Studios aracılığıyla geliştirilen ve yayıncılığını Electronic Arts’ın yaptığı It Takes Two, önümüzdeki ayın sonlarında piyasaya sürülecek.

It Takes Two oynanış fragmanı yayınlandı

It Takes Two PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X / Series S ve PC platformları için 26 Mart 2021‘de çıkacak. PC için Steam ve Origin platformlarının her ikisinde de oyunu bulabileceksiniz. Aynı zamanda “Friend’s Pass” ile bir arkadaşınızı sizinle oynaması için davet edebileceksiniz. Steam’in Remote Play özelliği de bunu sağlayacak. Tabi bu yalnızca aynı platformu kullanan oyuncular için geçerli olacak. Yeni platform oyununun özellikle grafik anlamında da iyi bir iş çıkarttığı göze çarpıyor. Peki sizler bu oyun ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu