Oyun ve Ekipman

Kena: Bridge of Spirits için leziz bir fragman yayınlandı

Kena: Bridge of Spirits için leziz bir fragman yayınlandı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Kena: Bridge of Spirits için leziz bir fragman yayınlandı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Kena: Bridge of Spirits için leziz bir fragman yayınlandı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Kena: Bridge of Spirits için leziz bir fragman yayınlandı

Kena: Bridge of Spirits için bu gece yapılan State of Play sunumunda yeni bir fragman yayınlandı. Oyunun enfes görünen dünyasından yeni bölgeler gösterilirken yolculuğumuz boyunca karşımıza çıkacak bazı karakterlere ve hikaye ayrıntı kısmına da yine aynı fragmanda yer verildi.

Kena: Bridge of Spirits bi hayli hoş görünüyor

PlayStation 5 için açıklamalan bağımsız yapımlar içinde belki de en öne çıkan oyun olan Kena: Bridge of Spirits, dünyası ve yapısıyla dikkat çekici görünüyor. Rot adındaki minik yaratıklardan bir ekip oluşturarak ilerlediğimiz oyun, bi hayli hızlı savaşları ve keşif öğelerini yapısında birlikte barındıracak. An itibariyle ön siparişe açık ve PC platformu için de Epic Games Store üzerinde satılıyor. Hatta fiyatının bi hayli uygun olduğunun da altını çizmek gerekiyor. EGS üzerinde standart sürümü 69,00 TL fiyatıyla satılırken Digital Deluxe Edition sürümü 79,00 TL fiyatıyla satılıyor. Fiyatların uygun olması, hep böyle kalacağı manasına gelmiyor. Ne yazık ki kötü emsallarini önceden yaşadık. Bu nedenle eğer ön sipariş vermek gibi bir niyetiniz varsa, elinizi hızlı tutmanızda fayda olduğunu söylemeliyim.

Hikayede yüz yüze kalacağımız karakterlerden bazılarını fragmanda görmek olabilecek. “Bu ormana yalnızca buradaki yaratıkları görmek için gelmiş olamazsın” diyen yaşlı amcamız bunların ilki olacak gibi görünmekte. Aynı zamanda bir tapınağın enerjisi ile beslenen bir köyden bahsediliyor ve ana kişiliğimiz yer yer aksiyona girerken yer yer de farklı karakterlerle konuşuyor. Yine fragmanın ortalarında hikayede karşılacağımız düşmanlardan birini gözlemleyebilirsiniz. Özellikle aksiyon kısmının bi hayli etkileyici göründüğünü de belirtmeliyim. Boss savaşlarına dair ipuçları görebileceğiniz fragmanda dövüşlerin bi hayli hızlı ve şiddetli olduğu göze çarpıyor. Özel kabiliyetlerimiz ile bir çok alanda bir çok değişik düşmana karşı mücadeleler vereceğiz ve özellikle alt tarafa eklediğim görseldeki görüntü, açık söylemek gerekirse beni mest etti.

Kena: Bridge of Spirits için leziz bir fragman yayınlandı

Kena: Bridge of Spirits, 24 Ağustos 2021’de PS4, PS5 ve PC için çıkacak. PC sistem gereksinimlerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Aynı zamanda sizler de görüşlerinizi belirtmek için yorumlar kısmını kullanmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu