Aralık 8, 2022

Klozet Fiyatları ve Modelleri

Klozetler, kullanım şekilleri ve özelliklerine göre farklı seçeneklere sahiptir.Klozet modelleriarasında duvar ve tabana monte edilen modeller bulunuyor. Tabana yani yere monte edilen sistemler diğerlerine göre daha dayanıklı olarak değerlendirilir. Yerden destek aldığı için daha fazla taşıma kapasitesine sahiptir.Asma klozetolarak adlandırılan modeller ise duvara sabitlenerek kullanılır. Bu modellerde yer ile bağlantı yoktur. Bu modeller yerin temizlenmesi aşamasında kolaylık sağlar. Klozetler gider türlerine göre de iki seçeneğe sahiptir. Bu seçenekler giderin çıkış kısmının bulunduğu yere göre yerden çıkışlı ve üniversal seçeneklerdir.

Yerden çıkışlı gideri bulunanlar doğrudan taban kısmına bağlantı yapılarak kullanılır. Üniversal modeller ise duvarda bulunan gidere bağlanarak kullanılır. Yeni bazıklozetmodelleri kanal bulunmadan üretilir. Bu modeller temizlik kolaylığı sunacak özelliktedir. Klozetler, sifon sistemleri ile birlikte kullanılır. Bazı modellerde sifon ve rezervuar sistemleri klozetlere açıktan bağlantılı şekilde üretilir. Diğer modellerde ise duvara gizlenecek şekilde tasarlanmıştır.Klozet seçenekleri arasında pisuvar ve hela taşı seçenekleri de bulunur. Pisuvarlar duvara monte edilerek sadece sıvı atıklar için kullanılır. Hela taşı ise alaturka tuvalet sistemlerinde yere sabitlenerek kullanılır.
Kaynak

Asma Klozet Modelleri ve Fiyatları

Yerle teması olmayan ve doğrudan duvara monte edilenasma klozetler, daha az yer kaplaması ve şık görüntüsü ile çokça tercih edilen modeller arasında geliyor.Asma klozet çeşitlerirezervuar sistemi ile de diğer klozetlerden farklıdır. Gömme rezervuar olarak adlandırılan sistemde rezervuar duvar içerisine yerleştiriliyor. Bu sayedeasma klozetdaha az yer kaplıyor.Asma klozetler, kısa uzun ve oval modellere sahiptir.

Asma klozetlerin bağlantıları açık veya gizli şekilde yapılabilir. Duvara monte edilen vidaların açıkta olduğu modeller daha kolay monte edilebilir. Ancak gizli vida sistemi bulunan modellerin monte edilmesi biraz daha zor olabilir. Ancak buasma klozet modelleridaha estetik görünümleri dolayısıyla daha çok tercih edilir. Asma klozetler için farklı modellerde taharet musluğu seçenekleri bulunmaktadır.
Kaynak

Klozet Kapağı Fiyatları ve Çeşitleri

Banyo ve tuvaletlerde kullanılan klozetlerin konfor ve sterilizasyonu için dizayn edilmiş klozet kapakları birbirinden farklı şekil, desen ve özelliklerde olup hayatı kolaylaştırıcı çözümler sunmanın yanı sıra banyolara stil katmaya ve yeni bir soluk getirmeye yardımcı oluyor.Genellikle oval, kare ve kemer formlarında sade ve işlevsel tasarımlara sahip klozet kapakları melamin, plastik, ahşap, duroplast gibi materyallerden üretiliyor.

Paslanmaz çelik menteşeleriyle uzun ömürlü ve dayanıklı sert klozet kapakları olduğu gibi, suni deriden üretilmiş, farklı renk ve desenler sunan yumuşak konforlu kapaklar da modeller arasında yer alıyor. Klasik beyaz modellerin yanı sıra, tercihinizi banyonuza uygun olarak yine siyah, gümüş, toprak tonları gibi tek renk seçeneklerinden yana kullanabilir ya da tamamen renkli ve desenli birbirinden güzel ve canlı görünümlü klozet kapaklarına yönelerek banyonuza hareket kazandırabilirsiniz. Klasik modellerden sıkıldıysanız ve banyonuza marjinal ama yine de şık bir dokunuş eklemek istiyorsanız simli ya da deniz kabuğu şekilli klozet kapakları sizin için yerinde seçimler olabilir.

Her klozete uygun tak çıkar kapaklar fonksiyonel tasarımları sayesinde kolay temizleme ve hijyen özelliği sunar. Yavaş kapanır klozet kapakları ise evinizin sükunetini korurken, hijyen kolaylığı sağlar.
Kaynak

Kale Windsor Klozet + Rezervuar + Kapak + İç Takım

Windsor Klozet + Rezervuar + Kapak + İç Takım ,set halinde satışa sunulan kullanışlı bir klozet takımıdır.Windsor Klozet + Rezervuar + Kapak + İç Takım ,set halinde satışa sunulan kullanışlı bir klozet takımıdır.
Kaynak

Vitra Form 300 Klozet+Rezervuar+Kapak+İç Takım

Klozet, rezervuar, kapak iç takım olarak set halinde sahip olabileceğiniz Vitra Form 300, ergonomik yapısı ile banyolarınızda fark yaratmayı hedefliyor.Klozet, rezervuar, kapak iç takım olarak set halinde sahip olabileceğiniz Vitra Form 300, ergonomik yapısı ile banyolarınızda fark yaratmayı hedefliyor. Kaliteli yapısı ve dayanıklı malzemeleri ile banyonuzda güvenerek tercih edebileceğiniz ürün; seramik duroplast kullanılarak üretilmiştir.

Klozet kapağı yavaş kapanan özelliği ile sessiz bir kullanım sunuyor. Yüksekliği 66 cm, genişliği 73,5 cm, derinliği ise 42,5 cm olan ayaklı klozet, tüm genişlikteki banyolara uyum sağlıyor. Rezervuar su hacmi ve kapasitesi 6 litre olan klozetin rezervuar kapasitesi ise 3/6 çift kademe olarak ayarlanabiliyor.

Klozet ve lavabolar arasında yuvarlak hatları ve kolay temizlenebilme özelliği ile öne çıkan klozet takımına Vitra kalitesi ve Koçtaş güvencesi ile kolayca sahip olabilirsiniz.
Kaynak

Klozet Fiyatları ve Modelleri

Alafranga tuvalet olarak da anılan klozet, banyo ürünleri arasında yer alır. Oturaklı haznesinin konforlu ve ergonomik tasarıma sahip olması, ürünlerin önemini vurgulayan faktörler arasında yer alır. Su boşaltma mekanizması olan sifon veya rezervuar takımıyla kullanım esnasında büyük kolaylık sağlar.

İç aksamlarının hijyenin sifonla sağlanması, kullanıcıların temizlik için vakit ayırmadan hem enerjiden hem de zamandan tasarruf etmelerini mümkün kılar. Hem işlevsel özelliği hem de banyolardaki dekoratif tasarımıyla farklı renk ve şekillerde kullanıma hazır sunulur. Son zamanlarda klasik beyaz tasarımlar yerini rengarenk ve modern dizaynlara bırakır. Klozet takımı seçenekleri; montaj şekilleri, malzeme ve bağlantı bakımından pek çok farklı modelle her banyoya uyum sağlar. Banyo dekorasyonlarıyla uyumlu olan modeller arasında yaratıcı ve şık klozetler bulabilir ve banyonuzu zevkinize uygun tasarlayabilirsiniz.

Dilerseniz ayakta kullanılabilir bir tuvalet olan pisuvar modelleri ve fiyatlarına da göz atabilir, banyolardaki hijyen için ihtiyacınız olan ürüne sahip olabilirsiniz.Duvara monte edilerek kullanılan asma klozet, yeni nesil tasarımlarıyla mekanlardaki uyumu yakalar. Zeminle bağlantısı olmayan bu modeller, temizlik esnasında her noktaya kolayca ulaşım sağlamasıyla bilinir. Özellikle duvar diplerinin ve ulaşılması zor yerlerin pratik ve tatmin edici bir şekilde sterilize edilmesine imkan tanır. Her mekanda yerden tasarruf edilmesini öngören gömme klozet, rezervuar takımının kaba görünümünü ortadan kaldırarak dar alanlarda işlevsellik kazanır.

Ürünler, üzerlerine alabilecekleri kuvvet esasına karşı üstün dayanıklılık seviyesine sahiptir. Kolay temizlenebilir özelliği sayesinde geniş banyolarda kolaylık sağlayan duvara sıfır klozet, alttan veya arkadan olmak üzere iki farklı çıkışa sahiptir. Evrensel uygulamalı taharet borusu, alt kısımdan su girişli ve üstten kontrollü rezervuar takımlıdır. Ağırlık ve açma kapama testlerine tabi tutulan ürünler; aşınmalara, paslanmalara, çizilmeye ve kırılmaya karşı etkin performans gösterir. Seramik tabanlı alafranga tuvaletler, hijyen ve temizlik bakımından kolay sterilize edilebilir özelliğiyle banyo gibi sık kullanılan ortak alanlarda tercih edilir.

Ana materyali seramik olan klozet modelleri; oval, kare ve köşeli kesimleriyle banyoların genişlik algısına yenilikçi bir boyut kazandırır. Klasikleşmiş oval klozetler, ideal ebatları ve uzunlamasına yerleştirilen mekanizması sayesinde banyoların daha ferah görünüme kavuşmasını mümkün kılar. İnce kenarları ve yenilikçi tasarımlarıyla mekanları tamamlayan kare klozetler, çağa ayak uydurmak için ideal çözümler sunar.

Ağır ve keskin dizayna sahip köşeli ürünler, dar alanların efektif bir şekilde kullanılmasına imkan tanır. Üst kapağında el yıkamak için temiz su bulunan lavabolu klozet, dar banyolardaki yer problemine akıllı çözümler sunar. Siz de zahmetsiz temizlenebilen, yaşam alanlarını daraltmayan ve beklentilerinizi karşılayan pek çok vitrifiye ürün grupları arasından kolayca seçim yapabilirsiniz.
Kaynak

Klozet Fiyatları

Gün içerisinde çeşitli ihtiyaçları gidermek adına sık sık banyo kullanılır. Her yaştan ve her profilden farklı kullanıcılar nerede olursa olsun tuvalet kullanma ihtiyacı duyar. Kaçınılmaz bir ihtiyaç olan tuvalet ihtiyacını gidermek için kullanılabilecek farklı ürünler tasarlanmaktadır. Bu bakımdan farklı kullanıcıların farklı tuvalet alışkanlıkları olabilir. Bazı kullanıcılar alafranga tuvalet kullanmayı tercih ederken bazıları ise alaturka tuvalet kullanma taraftarı olabilir. Alaturka tuvalet türleri klozet adıyla da bilinir. Banyolarda yer alan ve üzerine oturularak kullanılan klozetlerin üzerinde alafranga tuvaletlerin aksine bir de kapak bulunmaktadır. Alafranga tuvaletlerin aksine üzerine oturularak kullanılır ve çömelmeye gerek kalmaz. Kullanım şekillerinin yanı sıra tuvaletler farklı biçimlerde ve tasarımlarda üretilebilir. Kullanıcılar klozet seçenekleri inceleyerek tercihlerini yapabilir. Bunların yanı sıra klozet ürünlerinin rezervuarlarının özellikleri farklılık gösterebilir. Ayrıca klozetlerin monte edilme biçimleri de ürünlerin farklı kategorilere ayrılmasına neden olmaktadır. Klozet ürünleri ayaklı ya da ayaksız olarak üretilebilmektedir.

Banyo ve tuvaletlerini yenilemek isteyen ya da yeni taşınmış olan kullanıcılar yeni bir klozet arayışına girebilir. Böyle durumlarda kullanıcılar kendi banyolarının ve tuvaletlerinin tarzına uygun bir biçimde tasarlanan klozet çeşitlerine göz atabilir ve birbirleriyle karşılaştırabilir. Kullanıcılar kendi banyolarının ve tuvaletlerinin tasarımına uygun olarak tasarlanan klozet çeşitlerinden birini tercih edebilir.

Klozet ürünleri bir kere satın alındığında uzun yıllar boyunca tuvalet ihtiyacını gidermek için kullanılması mümkün bir üründür. Bu bakımdan kullanıcıların ürünlerin çeşitli özelliklerine dikkat edip tercih yapması önem taşır. Geniş ürün skalası arasından kullanıcılar kendi ihtiyaçlarına uygun bir biçimde üretilip sunulan klozet ürünlerinden birini satın alabilir. Bunların yanı sıra ürünler set şeklinde de satılmaktadır. Kullanıcılar ürünlerin fiyat performansını değerlendirip kararlarını gönül rahatlığıyla bütçelerine göre verebilir.Günlük hayatta sık sık kullanılan tuvaletlerin çeşitleri değişkenlik gösterebilir.

Alafranga ve alaturka olmak üzere tuvaletler ikiye ayrılmaktadır. Kullanıcılar alafranga ve alaturka tuvaletlerden birini tercih edebilir. Banyolarda daha sık kullanılan alaturka tuvaletlerin bir diğer adı da klozettir. Çeşitli klozet ürünleri genellikle banyoda duşakabine, banyo dolaplarına ya da küvete uyumlu olarak tasarlanabilir.

Kullanıcılar banyolarındaki renk skalasına uyum sağlaması açısından banyoda yer alan diğer eşyalarla aynı tonlarda tasarlanan klozet ürünlerinden birini satın alabilir. Klozet ürünleri birbirinden farklı renk ve tasarımlarıyla gün içerisinde kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaktadır. Klozet çeşitleri geniş ürün skalasıyla her profilden ve her yaştan kullanıcıya hitap ederek ihtiyaçlarını gidermelerine yardımcı olur. Beyaz renk başta olmak üzere siyah, turuncu, sarı, mavi gibi birbirinden farklı renk seçeneklerinde tasarlanmış olan klozet çeşitleri uzun yıllardır satışa sunulur.

Kullanıcılar kendi zevklerine uygun renk seçeneğinde üretilmiş olan klozet ürünlerinden birini satın alabilir. Aynı zamanda ticari işletmeler ve iş yerleri için de klozet satın alınacağı zaman mekanların tasarımlarına ve ihtiyaçlarına göre bir tercih kolaylıkla yapılabilir. Bunların yanı sıra klozetler çalışma prensiplerine göre de farklı kategorilere ayrılabilir. Klozetler monte edilme şekillerine göre kategorilere ayrılmaktadır. Ayaklı ya da ayaksız olmak üzere farklı şekillerde monte edilebilen farklı modellerde klozetler bulunabilir. Ayaksız olarak üretilen klozet ürünleri duvara monte edilerek nispeten daha yukarıda bir görüntü sağlar. Ayaklı klozet çeşitleri ise yere monte edildiği için ürünlerin duvara monte edilmesine gerek kalmayabilir. Kullanıcılar banyolarının yerlerine ya da duvarlarına göre ayaklı ya da ayaksız klozet çeşitlerinden birini tercih edebilir. Bunların yanı sıra klozetlerin çıkış yönleri ve biçimleri de farklılık gösterebilir. Klozetler çıkış özelliklerine göre arkadan çıkışlı, alttan çıkışlı ya da asma klozet olmak üzere üçe ayrılmaktadır. Öte yandan klozet ürünlerinin şekilleri de değişkenlik gösterebilir. Klozet ürünlerinin şekilleri oval ya da dikdörtgen olarak tasarlanabilir. Ayrıca klozetlerin boyutu da değişkenlik gösterebileceği için kullanıcılar satın almadan önce banyolarının ve tuvaletlerinin ölçülerini mutlaka almalıdır. Bu sayede klozetin yerleştirileceği kısmın ölçülerine uygun olan bir ürün satın alınabilir. Bazı klozet ürünleri teknolojinin gelişmesiyle beraber sensörlü klozet ürünlerini de satışa sunmaktadır. Kullanıcılara farklı özellikler sunan sensörlü klozet ürünleri oldukça yenilikçi ürünlerdir. Ayrıca akıllı klozet ürünleri de teknolojinin gelişmesiyle satışa sunulur. Akıllı klozet ürünleri çeşitli özellikleriyle kullanım konforu sağlar. Bu modellerde ayarlanabilir su, birbirinden farklı yıkama ve ısıtma seçenekleri bulunabilir. Ayarlanabilir sıcaklık özellikleri sayesinde özellikle soğuk kış aylarında kullanıcılar rahat eder.Bazı modellerde ayarlanabilir taharet borusu da bulunabilir. Bu sayede kullanıcılar klozeti kullandıkları zaman daha konforlu bir şekilde ihtiyaçlarını giderebilir. Bu özelliklerin yanı sıra klozet ürünlerinin üretiminde kullanılan malzemelerin nitelikleri de farklılık gösterebilir. Kullanıcılar bu özelliklere dikkat ederek sağlık açısından uygun olan ve dayanıklı olan klozet ürünlerini tercih edebilir. Ayrıca klozet ürünlerinde yer alan rezervuarların özelliklerine göre de ürünler farklı kategorilere ayrılmaktadır. Klozetlerde yer alan rezervuarlar gizli ya da dışarıda olabilir. Kullanıcılar klozet rezervuarı gizli olan ya da dışarıda bulunan klozet çeşitlerinden birini satın alabilir.
Kaynak

Klozet Fiyatları ve Modelleri

Klozet, oturak şeklinde tasarlanan ve işlevselliği ile birçok evin banyosunda tercih edilen banyo ürünlerinden biridir. Klasik beyaz rengin yanı sıra pembe, mavi, siyah, kırmızı ve turuncu gibi farklı renklere yer verilen klozet tasarımları da mevcuttur.Klozet türleri asma ve alttan çıkışlı rezervuar olarak iki ana kategoriye ayrılır. Asma türü modeller yer ile temas etmeden duvar içerisindeki tesisat ile bağlanır. Alttan çıkışlı rezervuarda ise gider kanalları zeminden ilerler.
Kaynak

Klozet Modelleri

Yenilikçi tasarımları ve ergonomik yapılarıyla banyolarınızda ihtiyaç duyduğunuz klozet modellerine VitrA’dan ulaşabilir, zengin seçenekler arasından dekorasyonunuzu en iyi tamamlayan ürüne sahip olabilirsiniz.Klozet çeşitleri, yapıları itibariyle ayaklı olarak da bilinen tek klozetler ve asma klozetler olarak iki farklı tipte üretilir. Zemine monte edilen ayaklı tek klozetler alışılagelmiş geleneksel bir stili yansıtırken; asma klozetler ise yeni nesil tasarım ürünleri olarak dikkat çeker. Yaygın olarak tercih edilen ayaklı çeşitler, rezervuarı içinde barındıracak şekilde klozet takımları olarak da temin edilebilir. Bu çeşitlerde rezervuarlar genellikle büyük yer kaplarken, asma klozetlerdeki duvara gömülü rezervuar takımları yer tasarrufunda avantaj sağlar ve modern tarza uyumlu bir estetik anlayışı sunar. Asma klozetler, zemine temas etmemeleri sebebiyle banyoların yüzey temizliğinde de kolaylık sağlar.
Kaynak

Klozet Seti Modelleri ve Fiyatları

Aradığınız Klozet Takımları Tekzen’ deHem kaliteli hem de şık tasarımların yer aldığı Tekzen’de aradığınız klozet takımlarını kolaylıkla bulabilirsiniz. Kullanıma uygun farklı modellere yer verilmesi birçok kişinin ilgisini çeken ürünlerin bulunmasına sağlıyor. Tercih edebileceğiniz ürünler arasından isterseniz sadece tekli klozet modellerine yer verebilir, isterseniz de klozet takımlarıyla hem şık hem de modern bir tasarımdan yararlanabilirsiniz. Siz de kullanabileceğiniz en uygun modeller için Tekzen koleksiyonlarını inceleyebilirsiniz.Evinizde yaşam alanlarını daha şık hale getirmek için kendinize özel seçimler yapmanız gerekir. Bu anlamda klozet takımı modelleri de zevklere ve beklentilere göre farklı ürünler sunuyor. Bu alanda tercih edebileceğiniz ürünler arasında Kale ida alttan çıkışlı klozet seti tarzında ürünlerin yanı sıra birçok farklı modele de ulaşabilirsiniz. Klozet setleri, bir yandan kullanım açısından kolaylık sağlarken bir yandan da bulunduğu yerde dekorasyona uyum sağlayacak şekilde sunulması ile kullanıcıların tercihleri arasında yerini alıyor. Set olarak ürün seçimi yapmak istemediğiniz takdirde, sadece klozet rezervuar gibi ihtiyacınız olan parçaları da Tekzen’de rahatlıkla bulabilirsiniz.
Kaynak

Vitrifiye Ürünler Modelleri ve Fiyatları

Tuvalet kültürünün yüksek olduğu yerleşim birimleri birçok salgın hastalıktan ve enfeksiyondan etkilenmeyerek daha kaliteli bir yaşama sahip olurlar. Vitrifiye ürünler sağlıklı ve konforlu bir yaşam için gerekli birçok faktörü sunmaktadır. Günlük yaşantıda büyük önem kaplayan bu ürünler sıklıkla seramiğin en iyi derecede fırınlanmış halinden üretilmektedirler. Bu ürünlere bakıldığında başta klozet olmak üzere küvet, tuvalet aynası ve diğer tuvalet ekipmanları olarak sıralanabilir. İnsan sağlığına yüksek katkısı olan bu ürünler aynı zamanda toplum medeniyetinin göstergesi olarak görülmektedir. Aynı zamanda mutfak ve banyolarda bulunan lavabolar yine bu sınıfa girmektedir. El yıkama ve günlük kişisel bakımların yapıldığı yer olan lavabolar insan hijyeni için oldukça yüksek öneme sahiptir. Dahası banyo ve tuvaletlerde bulunanları olduğu gibi ev ve iş yeri mutfaklarındaki lavabolar sayesinde sahip olunan ürünlerin hijyenik bir şekilde hazırlanmasına olanak vermektedir. Uzmanlara göre el temizliği birçok hastalığın riskini ortadan kaldırmaktadır. Kirli veya tam anlamıyla yıkanmamış eller birçok hastalığa davetiye çıkaracaklardır. El yıkamanın yanı sıra tıraş olurken veya dişlerin fırçalanmasında lavaboya ihtiyaç duyulmaktadır. Genel olarak seramikten imal edilen lavabolar seramiğin verdiği parlak ve canlı rengi ile banyo ve tuvaletlerde hijyen ve düzen duygusunu bireylerde uyandırabilecektir. Dahası bu ürünlerin herhangi bir bakteri ve zararlı mikro organizma yaşamına müsaade etmemesi insan sağlığına olumlu katkı yapmasına imkan vermektedir. Temizlik konusunda bireylere büyük kolaylık sağlayan bu ürünler yüzeylerinde kir ve leke barındırmaz temizlenecekleri zaman hafif nemli bir bez ile kolaylıkla temizlenebilir. Ayrıca dezenfekte sürecinde kullandığınız yoğun çamaşır suları veya dezenfektan ürünlerinden dolayı yüzeyinde herhangi bir aşınma ve bozulma görülmemektedir, sizlere uzun süreli bir kullanım sunmaktadır. Tuvaletlerde büyük bir sorun olarak baş gösteren koku problemi bu ürünler sayesinde yüksek ölçüde önlenmiştir. Dış etkenlerden kolaylıkla etkilenmeyen vitrifiye malzemeleri sizlere hijyenik ve uzun süreli bir kullanım sunmaktadır. Banyo ve tuvalet dekorasyonuna katkı sunmaları parlak ve cama benzer yüzeyleri sayesinde mümkün olmaktadır. Özellikle farklı renklerde ve desenlerde olanları sayesinde banyo ve tuvaletinizi kendi zevkinize göre oluşturabilirsiniz. Ayrıca Creavit vitrifiye modellerine de mutlaka bakın. Günümüzde tuvaletlerin önemli bir parçası olan klozet insani atıkların kanalizasyon sistemine aktarılmasına sağlayan önemli tuvalet ekipmanlarından biridir. Vitrifiye çeşitlerinin arasında en sık ismi sıklıkla geçen bu ürün genel olarak seramiğin yüksek ısıda farklı maddeler ile karışımından yapılarak üretilmiş ürünlerdir. Farklı ebatlara ve özelliklere sahip olan klozetler hem ev hem de umumi tuvaletler için sıklıkla tercih edilmektedirler. Tuvalet boyutunuza göre uygun bir klozet seçimi yapmanız gerekmektedir. Ayrıca farklı yüksekliklere sahip olanlar arasından size uygun olanını seçmeniz ortopedik ve rahat kullanım açısından önemlidir. Örneğin yaşlıların kullanımı için daha rahat oturabilecekleri alçak modelleri seçmeniz onların kullanımı açısından önemlidir. Aynı zamanda klasik tuvaletlere nazaran klozetler hijyen açısından bizleri birçok hastalıktan koruyarak aynı zamanda tuvaletin genel olarak temizliğini sağlamaktadır. Kapağı sayesinde sifon çekimi esnasında olası zararlı bakterilerin ve mikroorganizmaların tuvalete yayılmasını önleyerek bizlerin sağlığını korumaktadır. Özellikle umumi tuvaletlerde olası enfeksiyonların önüne geçebilmektedir. Kapağı sayesinde olası kötü kokuları önleyerek tuvaletinizin havasını korumaktadır. Seramiğin klozet üretimindeki payı yadsınamaz ölçüde yüksektir. Birçok vitrifiye ürününün imalatında kullanılan seramik temizlik ve dekoratif açıdan bizlere kullanım kolaylığı sunmaktadır. İnsan sağlığı için herhangi bir zararı olmayan seramik alerjik reaksiyona sebebiyet vermeyerek sizlere güvenli bir kullanım olanağı sunmaktadır. Farklı sistemlere sahip klozet türleri bizlerin tuvaletine uygun olarak seçilmek zorundadır. Her ev tipinin kendine ait bir tesisat yapısı olduğundan klozetinizi seçerken bunu göz önünde bulundurmanız gereklidir. Bazı modeller ise sizlerin vücut tipine uymayarak sizlerin kullanımında sorunlara yol açabilmektedir. Uzun süre kullanılan klozet seçilirken mutlaka tuvalet ölçüleri göz önüne alınarak seçilmelidir. Ayrıca birçok sağlık uzmanı klozetlerin lavabo yakınında olmamasını önermektedirler. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birçok farklı özelliğe sahip klozet modelleri ortaya çıkmıştır ama genel olarak bakıldığında klozetler fiyatları bakımından her kesimden bütçeye uygunluk göstermektedir. Seramik kalitesinin yanı sıra farklı teknolojik özellikle sahip olmaları ürünlerin fiyatları için değişkenliğe sebep olmaktadır. Klozet fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz sayfamıza göz atabilirsiniz. Bununla birlikte ECA vitrifiye ürünlerine bakmayı unutmayın.
Kaynak

Klozet Modelleri ve Fiyatları

Ev ve ofis gibi yaşam alanlarınızın banyolarında temel ekipmanların başında gelen klozet modelleri farklı şekil ve ebatlarda sunulur. Kaliteli ve modern görünüme sahip olan klozetlerle banyolarınızın daha konforlu olmasını sağlayabilirsiniz. Banyo klozet modelleri birinci sınıf malzemeden üretildiği ve profesyonel kişiler tarafından yerleştirildiği takdirde uzun yıllar dayanıklılık gösterir. Özellikle ortak kullanım alanlarında ve kalabalık mekanlarda dayanıklı klozetler tercih etmek gerekir. Bocchi, Newarc, Seramiksan, VitrA gibi markaların en kaliteli ve ucuz klozet modellerine Kepez Yapı Market aracılığı ile sahip olabilirsiniz.Banyonuzun metrekaresine, tesisat sistemine ve tasarımına göre tercih edebileceğimiz klozet modelleri ile evinizde farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Renkli klozet modelleri ile sıra dışı banyo dekorasyonları yaratabilirsiniz.
Kaynak

Klozet Fiyatları ve Modelleri

Klozet fiyatları, marka ve klozet modeline göre değişkenlik gösterebilmektedir. Markaların üretimde kullandıkları malzemelere göre fiyat farklılıkları meydana çıkmaktadır. Farklı model ve renkler de üretimi yapılmaktadır. Klozet renkleri ve model farklılıkları fiyata etki etmektedir. Aynı zamanda kullanım alanının büyüklüğüne göre farklı ebatlarda klozet çeşitleri tercih edilebilmektedir. Standart üretilen ebatlardan farklı bir boyutta tercih edilen klozet fiyatları ek maliyete sebep olmaktadır. İnternet sitelerinde veya ev yapı malzemeleri satan yerlerden en ucuz klozet fiyatları araştırması yapılabilmektedir.Farklı modellere ve çeşitlere sahip olan klozet takımları, kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. Banyo veya tuvalette bulunan boş alana göre farklı klozet ölçüleri temin edilebilmektedir. Banyo ve tuvalet tasarımlarına uygun modeller tercih edilebilmektedir. Talep edilmesi halinde klozet modelleri her renkte üretilebilmektedir. Birçok model ve renk seçeneği bulunan oturaklı tuvalet çeşitleri kullanım alanlarının şık bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır.
Kaynak

Lavabo & Klozet Modelleri ve Fiyatları

Evlerin banyo ve tuvaletlerinin vazgeçilmez parçalarından olan lavabo ve klozet ürünleri son derece geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu geniş yelpaze içerisinden doğru seçimi yapabilmek için, detaylı bir araştırma yapmak önemlidir. Bu seçim, yaparken, lavabo ve klozet ürünlerinin kullanılacakları yerler göz önünde bulundurulmalıdır.
Kaynak

Klozet Fiyatları 2022 En Ucuz Klozet Takımı Ve Seti Fiyatı

Klozet fiyatları seçtiğiniz klozete göre değişiklilik göstermektedir. Ortalama Klozet Fiyatları 1500-2000 TL’dir fakat dilediğiniz fiyata klozet bulabilirsiniz. En düşük klozet fiyatı 450 TL En yüksek klozet fiyatı 90.000 TL’dir. Altın kaplama klozet fiyatları 1.000.000 TL’ye kadar ulaşmaktadır. Klozetler 2 farklı modele ayrılır, Asma klozet ve tek klozet olarak ayrılmaktadır. Klozet seçimi banyo dizayn ederken ilk seçeceğiniz banyo eşyasıdır. Antibakteriyel olanları tercih etmenizi önermekteyiz. Antibakteriyel klozetler olabildiğice bakteriyi öldürmekte ve sizin sağlığınızı düşünmektedir.
Kaynak

Klozet Modelleri ve Fiyatları

Kanalsız hijyen teknolojisine sahip klozetler, şimdi tasarımlarıyla da çok göz alıcı! Banyonuzdaki her detayı şık ve estetik hale getirmek için klozetinizi sıradanlıktan kurtarın. Birinci sınıf malzeme kalitesi sunan ve yeni nesil hijyen teknolojisiyle banyonuza zenginlik katan klozet seçenekleri, her banyo tasarımına uygun modellerden oluşuyor.
Kaynak

Asma Klozet Modelleri ve Fiyatları

Yaşam alanlarının banyo düzenine yepyeni bir boyut kazandıran vitrifiye ürünleri ile dekorasyon trendlerini belirleyebilir ve bambaşka mekânlar yaratabilirsin. Online dağıtımda sekiz yıldır hizmet kalitesiyle lider olan Banyotrendy, zengin marka skalası ile de geniş kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Vitrifiye ürünleri içinde; lavabo, klozet, rezervuar, pisuvar çeşitleri ve tasarımı tamamlayan yardımcı ürünler de yer alıyor. Koleksiyonun yardımcı ürünleri arasında; klozet kapakları, kumanda panelleri ve bideler bulunuyor. Birbirinden farklı markalarla hem küçük hem de büyük banyolar için çok sayıda ürün seçeneğini sunan‌ Banyotrendy, tüm kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verecek koleksiyon ürünleri ile dikkat çekiyor. Geniş marka yelpazesine sahip ürün gruplarının yanı sıra, güçlü ve etkin dağıtım gücüyle de Banyotrendy yıllardır kullanıcılarını her anlamda memnun etmeyi başarıyor. Böylelikle tasarımdan tasarıma değişen model seçenekleri ile banyolarında gerçek konforun keyfini hissedebilirsin.Banyo dekorasyonunu şık ve işlevli hâle getiren asma klozetler; yenilikçi, fonksiyonel ve modern tasarımı bir arada sunuyor. Konfordan ödün vermeden fonksiyonel çözümler geliştiren asma klozet modelleri, asgari düzeyde alan kaplayarak mekâna dinamik bir hareketlilik sağlıyor. Yaşam alanlarının yanı sıra hizmet ve ticari alanlar için de estetiği ve işlevselliği ön planda sunan tasarım modelleri, mekânda şık bir atmosfer yaratıyor. Duvara monte edilerek küçük banyolar için yerden kazanım sağlayan asma klozetler, böylece çok geniş kullanıcı kitlesine hitâp ediyor. Banyotrendy asma klozet modelleri içinde VitrA, Bocchi, Kale ve Creavit gibi güçlü markaların tasarım modellerini bulabilir ve banyolarda son derece çağdaş bir atmosfer yaratabilirsin.
Kaynak

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.