Kasım 28, 2022

Kripto Para Analiz ve Görüşleri

Yatırım tavsiyesi coin , Bitcoin (BTC), Eylül ayını %3,13 düşüşle 19.422 dolardan kapattı. Hafta sonu işlemlerinde de düşüş eğilimini sürdüren kripto para, haftalık kapanışını 19.050 puanda gerçekleştirdi. Ethereum (ETH) ise…
Kaynak

Altcoin Yatırım Tavsiyeleri 2022

Yatırım tavsiyesi coin , Alt coinler son dönemlerin en çok tercih edilen yatırım araçlarıdır. Özellikle Bitcoin’in çıkmasıyla birlikte altcoinler de global anlamda hızlı bir şekilde piyasalarda yerini aldı. Bu nedenle birçok yatırımcılar doğrudan alt coinler üzerinden yatırımlar yapabiliyorlar. Fakat bu konuda ilk olarak https://www.forex-giris.com/guncel-altcoin-yatirim-tavsiyeleri/ sitesi üzerinden de 2022 yılında yatırım yapılabilecek en iyi altcoin listelerine ulaşabilirsiniz. Altcoin, en basit tanımlamasıyla Btc’nin ortaya çıkmasından kısa süreler içerisinde ortaya çıkan yeni coinlerdir. Btc’den sonra piyasaya ilk çıkan altcoin Mamecoin ve akabinde de Etherium olmuştur. Mamecoin her ne kadar piyasada istediği başarıyı elde edemese de Etherium Btc’den sonra en başarılı ikinci altcoin olmuştur. Bu nedenle bugün dahi BTC sonrasında en çok yatırımların ETHERİUM üzerinden yapıldığını vurgulayabiliriz.Her yıl farklı altcoinler piyasada yer alabiliyor. Fakat burada dikkat edilmesi gereken söz konusu altcoinlerin piyasa hacimlerinin yüksekliği, arkasında büyük toplulukların yer alması ve defi projesi olup olmadığıdır. Sağlam bir alt yapı üzerinden oluşturulan altcoinlerin geleceği daima parlaktır. Örneğin BTC, ETHERİUM, ADA, LUNA gibi coinlerin oldukça kaliteli ve güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Bu türden coinlerin batması veya bitmesi mümkün değildir. 2022 yılında da güvenle yatırım yapılabilecek bazı altcoinler mevcuttur. Bunlar; Ripple, Ada, Avax, Binance BNB coin, Luna, Ling gibi altcoinler olduğunu belirtebiliriz.
Kaynak

Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin: Hangisi Uygun?

Yatırım tavsiyesi coin , Kripto paraların son aylarda spekülatif fiyatlar ve bir dizi istenmeyen olaylar nedeniyle manşetlerden inmediği bir gerçek. Fakat bu olumsuz sürecin, kripto paralara yatırım yapanlar ve yapmayı düşünenler açısından ilgi çekici olduğu ve özellikle üç tür dijital para biriminin bu dönemde dikkatleri üzerlerine topladıkları söylenebilir. Öne çıkan bu kripto paralar; Bitcoin (CRYPTO:BTC), Ethereum (CRYPTO:ETH) ve Dogecoin’dir (CRYPTO:DOGE).Tüm kripto para birimleri birbirlerinin eşiti değildir ve hangi cins dijital paranın doğru yatırım olacağına karar vermek zor olabilir. Her yatırım gibi kripto paraların da avantaj ve dezavantajları vardır. Bu nedenle yatırım yapmayı seçeceğiniz kripto para, yatırımcı profilinize bağlı olacaktır.
Kaynak

2022’de Ay’a Çıkabilecek En İyi 11 Altcoin

Yatırım tavsiyesi coin , Kripto para birimlerine yatırım veya kripto alım-satım işlemleri yapmak oldukça kazançlı olabilir. 2021’in başlarında, altcoin fiyatları gerçekten olağanüstüydü ama neticede piyasalar her zaman yeşil değildir. Yine de daha fazla kurumsal ve bireysel yatırımcının kripto trenine atladığı gerçeğini görmezden gelemeyiz. Gerçekten de merkeziyetsiz finansa (DeFi) olan talep ve akıllı sözleşmelerin kullanımındaki inanılmaz artış bazı altcoinlerin değerini artırmaktadır.Bu altcoinlere dair bazı beklentileri vurgulamak ve bir altcoine yatırım yapmadan önce onu daha iyi değerlendirmenize yardımcı olmak amacıyla bu kılavuzu hazırladık.
Kaynak

Altcoin Yatırım Rehberi: Hangisi Daha İyi? › CoinTürk

Yatırım tavsiyesi coin , Son 5 yıl içerisinde kripto para sektöründe yeni sayılabilecek 10.000’den fazla altcoin ortaya çıktı. Her proje başarıya ulaşamamış olsa da bazı projelerin yatırımcılarına oldukça iyi kazançlar getirdiğini söyleyebiliriz. Bildiğiniz gibi altcoinler, Bitcoin dışındaki kripto para birimlerini ifade ediyor. Bununla birlikte tüm dünyada yüz binlerce insan hangi altcoin’e yatırım yapacağını düşünüyor.Biz de bugünkü makalemizde çeşitli altcoin yatırım analizleri hazırlamaya karar verdik. Listemizde 2022 yılı başta olmak üzere önümüzdeki yıllara damga vurabilecek birçok altcoin bulunuyor. Şimdi hazırsanız başlayalım ve rehberimizin tüm detaylarına hızlıca bir bakış atalım.
Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.