Oyun ve Ekipman

Lord of the Rings Gollum için yeni video

Lord of the Rings Gollum için yeni video, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Lord of the Rings Gollum için yeni video başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Lord of the Rings Gollum için yeni video ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Lord of the Rings Gollum için yeni video

 Aksiyon ve gizlilik temasıyla karşımıza çıkacak Lord of the Rings Gollum için yeni bir teaser yayınlandı. Paylaşılan kısa videoda oyuna dair ilk kısa oynanış kesitlerini gözlemleyebilirsiniz.

Lord of the Rings Gollum için yeni kısa bir teaser

  • Bkz: The Lord of the Rings: Gollum ilk fragman ve ayrıntı kısmı

Lord of the Rings Gollum için dün oynanışın gösterileceğini duyurmuşlardı. Bugün ise hepimizi heyehayat verecek yeni bir video ile karşımıza çıktılar. Daedalic Entertainment‘ın sunduğu şey şüphesiz çok kısa bir oyun tanıtımı olsa da seriye hakim oyuncular bu kısacık videodan bir çok detay yakalayabilir.

[wpcc-iframe src=”https://www.youtube.com/embed/4quz8AOxCQs” frameborder=”0″ style=”position:absolute;width:100%;height:100%;left:0″ allowfullscreen]

Fragmanda öyle görünüyor ki oyunun büyük çoğunluğu gizlilik tabanlı olacak. Aynı zamanda önceden bahsettikleri Gollum’un yaşadığı iç çatışmalara değinen bir kısım da gözlemleyebilirsiniz. Yine oyunda dikkatimizi çeken bir diğer husus ise bi hayli fazla tırmanma bölümü var gibi görünmekte. Bu da gizlilikle birlikte platform öğelerinin de ağırlıkta bulunacağını gösteriyor olabilir.

Oynanışa ek olarak, fragman çok sayıda manzarayı sergiliyor. Mordor’un ikonik ortamıyla birlikte, Gollum’un yeraltında yaşadığı Goblin madenlerine ait görüntüler de karşımıza çıktı. Çok açıklayıcı bir oynanış videosu olmasa da hiç yoktan iyidir diyoruz. Lakin oyunun bildiğimiz ayrıntı kısmına dahi yer verilmemiş.

  • Bkz: The Lord of the Rings: Gollum çıkış tarihi ertelendi

Lord of the Rings Gollum, doğrusal olmayan, gizlilik temalı bir oyun. Yine doğrusal olmayan düzey tasarımlarıyla karşımıza çıkacak. Müttefik NPC’lerimiz de olabilecek, düşmanlarımız da. Lakin bunlardan hiçbiri yeni videoda gösterilmedi. Haliyle gözler Daedalic Entertainment’a dönüyor. Umarız ki önümüzdeki aylarda paylaşacak daha fazla şeyleri olur ve oyun ile ilgili elle tutulur bilgilerle karşılaşırız.

Lord of the Rings Gollum için yeni teaser

Aynı zamanda hatırlatalım, oyun için elimizde yeni bir çıkış tarihi var. İlk kez bu sene içinde piyasaya sürülmesi hedeflenen oyun, 2022 yılına ertelenmişti. Türkçe dil desteğine sahip olacak çıkacak oyun PlayStation 5, Xbox Series X / Series S, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformları için çıkacak. Steam mağaza sayfasına buraya tıklayarak varabilirsiniz. Peki sizler bu yeni teaser videosu ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar bölümünde belirtmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu