Oyun ve Ekipman

Marvel’s Avengers PS5 ve Xbox Series X / S sürümleri çıktı

Marvel’s Avengers PS5 ve Xbox Series X / S sürümleri çıktı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Marvel’s Avengers PS5 ve Xbox Series X / S sürümleri çıktı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Marvel’s Avengers PS5 ve Xbox Series X / S sürümleri çıktı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Marvel’s Avengers PS5 ve Xbox Series X / S sürümleri çıktı

Marvel’s Avengers PS5 ve Xbox Series X / S güncellemesi sonunda yayınlandı. Geçen yıl PC platformu dışında PS4 ve Xbox One sürümleri de çıkan oyunun yeni nesil sürümü de açıklamalmuş ve önceden alan oyuncuların bedava olarak bu sürüme yükseltme yapabilecekleri açıklanmıştı. Dün akşam tertip edilen Square Enix açıklamaları içinde oyunun yeni nesil çıkış videosu da yayınlandı. Konuyla alakalı yapılan açıklama ve detaylar şu biçimde;

Marvel’s Avengers yeni nesil sürümü yayınlandı

Oyunun PlayStation 4 yahut Xbox One sürümüne sahip olan oyuncular, ek ücret ödemeden tam yeni nesil sürüme yükseltebilir ve ilerlemelerini sürdürmek için kayıtlı oyunlarını aktarabilirler.

[wpcc-iframe src=”https://www.youtube.com/embed/5CLCMefBUps” frameborder=”0″ style=”position:absolute;width:100%;height:100%;left:0″ allowfullscreen]

Buna ek olarak, oyunun piyasaya sürüldükten sonraki ikinci Operasyonu olan Marvel’s Avengers Operation: Hawkeye – Future Imperfect şimdi çıktı ve oyun için yeni bir oynanabilir Süper Kahraman sunuyor: Clint Barton, bunun yanı sıra Hawkeye olarak da anılan, eşsiz bir hassasiyete sahip bir okçu.

Clint Barton, Marvel’s Avengers Operation: Hawkeye – Future Imperfect’in bir parçası olarak benzersiz kabiliyetlerini oyunun kadrosuna getirecek ve tüm platformlarda temel oyunun sahiplerine ücretsiz olarak katılacak. Yeni oynanabilir Süper Kahramana ve oyunun devam eden Avengers Initiative hikayesindeki yeni bölüme ek olarak, Marvel’s Avengers Operation: Hawkeye – Future Imperfect bunun bunun yanında kuvvetli bir yeni kötü adam tanıtıyor: Hulk’un Bruce Banner’ın beyni ve Hulk’un kuvvetli yönleri ve kabiliyetleri ile yeni bir versiyonu olan Maestro şimdi kıyamet gibi bir gelecekte çıldırdı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu