Oyun ve Ekipman

Max Payne paylaşımına Remedy’den gülünç tepki

Max Payne paylaşımına Remedy’den gülünç tepki, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Max Payne paylaşımına Remedy’den gülünç tepki başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Max Payne paylaşımına Remedy’den gülünç tepki ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Max Payne paylaşımına Remedy’den gülünç tepki

Son zamanlarda internette ünlülerin fotoğraflarını yapay zeka yardımıyla animasyona çeviren yazılımları görmüşsünüzdür. Elon Musk, Jeff Bezos, Mark Zuckerberg gibi tanınan şahısların fotoğraflarına yapılan bu animasyonlar hepimizi güldürmeyi başarıyor. Şimdi ise Max Payne serisinin ana kişiliğine yapılan Michael Jackson şarkısı ile yapılan bir animasyona, Remedy kreatif direktörü Sam Lake aracılığıyla hoş bir tepki geldi. Bunun üzerine Max Payne için yapılmış bir çok animasyon Twitter’da kısa bir sürede yerini aldı.

Max Jackson, Michael Payne?!? Max Payne!

Son zamanlarda her yerde karşımıza çıkan yazılımlar bi hayli gülünç şeylerde kullanılıyor. Herhangi bir portre görseline, istediğimiz animasyonları uygulamanızı sağlayan bu yazılımlar, bambaşka şekillerde kullanılıyor. Daha önce bir çok tanınan kişi için yapılan bu animasyonlar, bugün Max Payne için geliyor. Bunu gören Remedy Entertainment kreatif direktörü Sam Lake, bir anda daha popüler hale getiriyor. Hem de yalnızca kısa bir yanıt ile.

Max Payne paylaşımına Remedy'den gülünç tepki

Max Payne için yapılan yüz animasyonunu hazırlayan kullanıcı, Twitter’da “Bu beni rahatsız ediyor” açıklamasıyla paylaşıyor. Onun gönderisini paylaşan Sam Lake, “Beni de rahatsız ediyor” diyor ve animasyonlar silsilesi başlıyor. Birçok kullanıcı, farklı müzikler tercih ederek bi hayli keyifli şeyler paylaşıyor. Michael Jackson ile başlayan furya, Glairo Gaynor’dan “I Will Survive” şarkısıyla sürdürmekte.

Sonra işler çığırından çıkıyor ve “Gunther – Ding Dong Song” ile yokuştan aşağıya doğru yuvarlanmaya başlıyor. Daha kötüsü olamazdı diyorsanız, yanılıyorsunuz.

James Brown – I Feel Good” geliyor ve animasyon bambaşka bir boyuta taşınıyor. Yokuştan aşağıya doğru yuvarlanan internet geyiğimiz kartopu etkisiyle büyüyerek ilerlemeye sürdürmekte.

Bu haberi okuduktan sonra gözlerinizi sabunlu suyla yıkamak istediğinizi hisseder gibiyim. Size bunu yaptığım için çok üzgünüm, fakat bi hayli eğlendiğimi de belirtmeliyim. Gönderinin tamamına buraya tıklayarak varabilirsiniz. Sizin de yaptığınız bu tarz animasyonlar varsa, görmek isterim. Yeterince sabunum ve suyum var, bekliyorum. Twitter ve Facebook hesaplarımıza gönderebilirsiniz, belki sizin yaptığınız en keyifli animasyonları bir başka paylaşımımızda bir araya getirir, sabunlarımızı ve biraz da suyumuzu alıp gelir, birlikte güleriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu