Biyografi

Melisa Çizmeci Kimdir, Biyografisi, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Melisa Çizmeci Kimdir?, Bu makalemizde Melisa Çizmeci Kimdir? başlığı altında kişinin yaşı nereli olduğu kısacası biyografisi hakkında detaylı bilgileri aktaracağız.

Melisa Çizmeci Kimdir?

Melisa Çizmeci Kimdir?

Galatasaray TV ile beraber tanımış olduğumuz ve ilerleyen zamanlarda Ulusal TV kanallarında da sunuculuk yapacağını tahmin ettiğimiz, ekranların güzel bayanlarından Melisa Çizmeci kimdir, kaç yaşında, nereli  gibi merak konusu olan sualleriniızın yanıtlarını bu makalemizde bulacaksınız.

Melisa Çizmeci Kimdir, Biyografisi, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Sunucu Melisa Çizmeci kaç yaşında sorunuzun cevabı 22 Temmuz 1987 tarihidir. Melisa Çizmeci’nin doğum yeri İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk ve ortaöğrenimini İstanbul’da tamamlamış olan sunucu ardından sunuculuk mesleğinle ilgili eğitimler almaya karar vermiştir.

Melisa Çizmeci Boyu Kilosu

Melisa Çizmeci’nin boyu kilosu 1.66 ve 52 kilodur.

Melisa Çizmeci Burcu

Melisa Çizmeci’nin burcu ise Yengeç’tir.

Melisa Çizmeci’nin Kariyeri

Bu zamana kadar Gs Tv ekranlarında bir çok program sunmuş olan isim bazı programlarla beraber dikkat çekmiştir. 19.05 Ana Haber Bülteni, Gün Ortası, Ajanda, Futboldan da Öte ve Bizim Dükkan sunucunun sunduğu programlardır.

Konumuzun ilk satırlarında dediğimiz gibi Gs Tv’de tanınan isim sunuculuğu ve güzelliği ile şimdiden en güzel sunucular listesine girmiş durumda. Hatta bir çok platform kendisini en güzel sunucular arasında ilk 5 sırada göstermektedir.

Melisa Çizmeci Instagram Hesabı

Melisa Çizmeci’nin Instagram hesabının adı ise melisacizmeciii ve 2021 Şubat ayı itibari ile 68.8 bin takipçisi bulunmaktadır.

Melisa Çizmeci ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

V 🙂

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu