Oyun ve Ekipman

Metro: 2033, Steam’de ücretsiz

Metro: 2033, Steam’de ücretsiz, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Metro: 2033, Steam’de ücretsiz başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Metro: 2033, Steam’de ücretsiz ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Metro: 2033, Steam’de ücretsiz

Kıyamet sonrası FPS oyunu Metro 2033, bir kez daha Steam’de ücretsiz oldu. 4A Games aracılığıyla geliştirilen ve Deep Silver aracılığıyla yayına giren FPS oyunu Metro 2033, 15 Mart Pazartesi günü Türkiye saati ile 20:00‘a kadar Steam üzerinden ücretsiz olarak dağıtılıyor. Oyunu bir kez aldıktan sonra kütüphanenize kalıcı olarak eklenecek ve sonsuza dek sizde kalacak. Bunun yanı sıra oyunun 2010 senesinde yayına giren orijinal sürüm olduğunu, Redux sürüm olmadığını söylemekte yarar var.

Dünya, 2013 senesindeki bir kıyamet yüzünden yerle bir oldu. Bu felaket neticesinde hemen hemen tüm insanlık yeryüzünden silindi ve dünyanın yüzeyi zehirli bir çöl halini aldı. Hayatta kalmayı başaran bir avuç insan ise Moskova’nın derinlerinde yaşam mücadelesi verirken insanlık yeni bir Karanlık Çağa girdi.

Metro: 2033, Steam'de ücretsiz

Metro: 2033, Steam’de ücretsiz

Yıl 2033. Bir neslin tamamı yer altında doğup büyüdü ve kuşatılmış Metro İstasyonu Şehirleri hayatta kalmak için hem birbirleriyle hem de dışarıda bekleyen mutant canavarlarla mücadele ediyor. Oyunda yangından önceki son haftalarda doğan fakat yer altında büyüyen Artyom kişiliğini yönetiyorsunuz. Şehir sınırlarının ötesine hiç geçmemişken kaçınılmaz bir olay, insanoğlundan geriye kalanları ulaşan korkunç bir tehdit ile ilgili uyarmak üzere son çare olarak Metro sisteminin kalbine gidilmesini gerektiriyor. Yolculuğunuz sizi, metro altındaki unutulmuş mezarlardan, eylemlerinizin insanlığın kaderini belirleyeceği, yukarıdaki ıssız ve çorap topraklara götürüyor.

Oyunun Steam sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca oyunun çıkış fragmanına aşağıdan inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu