Kasım 28, 2022

Minceur_form (Instagram)

Minceur zayıflama çayı şikayet , Minceur bitkisel cay aldım ancak içtiğim gün hastanelik oldum. Hastane raporlarım da gerekli mide rahatsızlığı teşhisi kondu ürün satılırken geri iade kosuşı iletildi ancak Şu anda benden ilaçtan Olduğunda dair rapor isteniyor. Hiçbir hastane böyle bir rapor vermez bu ilaçtan olduğuna dair elimde bi…Minceur zayıflama çayı adı altında bir ürün satılıyor. Instagram’da aşırı ilgi çekici videoları var ”şöyle zayıfladım, böyle kilo verdim vs” tabii ki herkes gibi inanıp aldım. Sonuç hüsran.
Kaynak

Minceur Kilo Kontrol çayı 250 GR

Minceur zayıflama çayı şikayet , Minceur zayıflatıcı: Bağışıklık sistemini güçlendirir, tok tutar diyet ve spor gerektirmez ,metabolizmayı hızlandırır, yağ yakar, vücutta biriken ödem ve toksinleri atar. Sağlıklı bir şekilde 1 ayda 5-10 kilo verebilirsiniz. Minceur kullanım: Günde iki defa sabah ve akşam yemeklerden 30 dk önce bir su bardağı sıcak suya bir çay kaşığı minceur karıştırılarak 5 dakika demlenmesini bekledikten sonra içilir. Bardağın dibinde kalan bitki kırıntıları da tamamen içilmelidir. Ilk haftada etkisini göreceksiniz. Bir kutu 1 ay kullanılmaktadır Minceur bitki çayının bilinen yan etkileri bulunmamaktadır. Minceur içeriği: Nar çiçeği, sinameki, yeşil çay, rezene, funda yaprağı, biberiye, kiraz meyvesi sapı.
Kaynak

Zayıflama Çayları İşe Yarar Mı?

Minceur zayıflama çayı şikayet , Zayıflama çayları çeşitli bitki bileşenlerinin karıştırılmasıyla hazırlanmaktadır. Bu karışımda bitkilerin oranları bilimsel risk bulgularına göre hesaplanmalıdır. Yani bir zayıflama çayı bileşimi bir tutam ondan iki tutam şundan şeklinde hazırlandığında risk ortaya çıkmaktadır. Bitkisel de olsa uygun miktarlarda kullanılmadığında her maddenin zararlı olabileceğini unutmamak gerekir. Halk arasında genel kanı, “günde 2 defa içilmesi önerilen zayıflama çayını 6 defa içersem daha kısa sürede zayıflayabilirim” şeklindedir. Bu şekilde bir düşünce son derece risklidir. Mesela, aktardan aldığı sinameki ya da acı çehre çayını kullanarak bağırsakları boşaltarak zayıflamaya kalkışmak sadece kısa süreli bir sonuç sağlamakta, buna karşılık başta kolon kanseri olmak üzere, bağırsak tembelliği gibi tüm yaşam boyunca kişilerin sağlığını olumsuz etkileyecek risklere yol açmaktadır. Bu nedenle Gıda ve Tarım Bakanlığı mevzuatlarında, bu Bakanlıktan satış izni alan markalı form çayların içerisinde yüzde 30’dan fazla miktarda antrasenozit taşıyan sinameki ya da acı cehre bulundurulması yasaklanmıştır. Bu tip form çaylarda izin verilen oranlarda bitki bileşenleri karıştırılarak, sinameki benzeri bağırsak boşaltıcı bitkisel ürünlerin kişide yol açtığı kramp, spazm, gaz gibi sorunlar da önlenebilmektedir.
Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.