Biyografi

Müge Uzel Kimdir? Nereli Biyografisi

Müge Uzel Kimdir?, Bu makalemizde Müge Uzel Kimdir? başlığı altında kişinin yaşı nereli olduğu kısacası biyografisi hakkında detaylı bilgileri aktaracağız.

Müge Uzel Kimdir?

Müge Uzel Kimdir?

Önce Survivor yarışması, ardından sinema oyunculuğu ve sonrasında ise Magazin ile Moda programlarında sunuculuk yapmaya başlayan Müge Uzel kimdir, doğum tarihi, nereli, boyu bütün bu suallerini en doğru cevapları makalemizde.

Müge Uzel Kimdir? Biyografisi

12 Haziran 1989 senesinde İzmir’de doğan Müge Uzel, 1.74 metre boyunda, 55 kilo ve İkizler burcudur.İstanbul Kültür Üniversitesi’nin Halkla İlişkiler Bölümünü bitiren isim 2014 tarihinde ilk kez Survivor yarışmasıyla ekran önüne çıktı.Survivor’un ardından bir süre kadar tanınmış özel bir Uçak şirketinde çalışan isim ardından bu işten ayrılarak bir süre kadar oyunculuk eğitimi aldı.

Oyunculuk eğitiminin arkasından spikerlik, diksiyon ve sunuculuk dersleri ile kendini geliştirmeyi sürdüren güzel isim yarışmacı, oyuncu ve sunucu kimliği ile ekranlarda bulunmaya devam etmektedir.”Star Life” isimli programla birlikte meslek hayatının ilk tecrübesini yaşayan isim bir süre bu programı sunmuş ve güzelliği ile izleyicilerden tam puan almıştır.

2016 tarihinde aldığı oyunculuk eğitimi ile beraber “Sen Sağ Ben Selamet” adındaki filmde oynayan Müge Uzel, ayrıca Lipton Ice reklamında da yer almıştır.Çeşitli programlara da katılan isim özellikle moda, estetik ve sağlık gelişmelerini yakından takip etmektedir.

Bu zamana kadar “Star Life”, “Son Moda” gibi programları sunan isim, oyunculuğa da her zaman sıcak bakıyor ve ilerde güzel projelerle beraber yeniden sinemalarda bulunacağının işaretini veriyor.

Birçok kadın gibi alışverişe çıkmaktan hoşlanan ünlü isim, ayrıca köpeğini gezdirmeyi ve yüzmeyi de çok seviyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu