Oyun ve Ekipman

Naughty Dog iş ilanı multiplayer bir oyunu işaret ediyor

Naughty Dog iş ilanı multiplayer bir oyunu işaret ediyor, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Naughty Dog iş ilanı multiplayer bir oyunu işaret ediyor başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Naughty Dog iş ilanı multiplayer bir oyunu işaret ediyor ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Naughty Dog iş ilanı multiplayer bir oyunu işaret ediyor

The Last of Us 2 ile büyük başarı yakalayan ve bunun yanı sıra büyük tartışmalar başlatan şirket yeni iş ilanları açtı. Naughty Dog aracılığıyla listelenen yeni iş ilanları son haftalarda adını pek duymadığımız The Last of Us Part II çok oyunculu oyun moduna işaret ediyor. “Factions” adı verilen bu yeni mod için halen elimizde çok detay olmasa da, iş ilanları birkaç ayrıntıya ışık tutuyor.

Naughty Dog, The Last of Us multiplayer modu “Factions” için iş ilanı açtı

GameSpot aracılığıyla tespit edildiği üzere, The Last of Us 2 stüdyosu, belirtilmemiş bir “çok oyunculu aksiyon oyunu” için iş ilanı açtı. “Oyun ekonomisini ve oyuncu ilerleme sistemlerini tasarlayabilen, uygulayabilen ve ayarlayabilen” birini arıyorlar. Büyük olasılıkla bu ilan TLOU2 için yaklaşmakta olan bağımsız çok oyunculu modu Factions için açılmış diyebiliriz.

Bugünlerde ortalıktan kaybolan sızıntılar dışında, Factios modu ile ilgili pek bir şey görmedik. Lakin bu yeni iş ilanı listelemesi, yeni çok oyunculu deneyimden neler bekleyebileceğimiz hususunda yardımcı olabilir. Şirketin tamamen ayrı birden çok oyunculu oyun üzerinde çalışmadığını varsayarsak -ki bu ihtimal de çok zayıf olsa da var-, Factions modunda bizi bi hayli sağlam, uzun vadeli bir oyun içi ekonomi sistemi bekliyor. Şirketin yeni bağımsız multiplayer modu için vizyonu bi hayli geniş.

Naughty Dog iş ilanı multiplayer bir oyunu işaret ediyor

İş ilanında özellikle oyun içi ekonomi ve oyuncu gelişimi konularının üzerinde duruluyor. Görünen o ki Naughty Dog, oyuncuları uzun süre kendisine bağlamayı amacında olan birden çok oyunculu modu peşinde. “Oyuncu gereksinimlerine yanıt verebilecek” biçimde ekonomi tasarımcısıyla birlikte çalışacak bir “Canlı operasyon ekibi” arıyorlar. Bu da gösteriyor ki Factions modu -eğer iş ilanı bu mod için açıldıysa- canlı hizmetleri bünyesinde barındıracak.

Aslını söylemek gerekirse bu enteresan değil. Çünkü modern çok oyunculu oyunlarının hemen hemen tamamı gelirini canlı hizmetlerden sağlıyor. Şirketin yeni çok oyunculu modu için daha da büyük planları olduğundan şüphe yok. Umarız yakında zamanda Factions ile ilgili çok daha yüksek detaya sahip bulunacağız. Şimdilik bütün bildiklerimiz bu kadar. Peki sizler TLOU2 multiplayer modu ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu