Biyografi

Nazlı Canyurt Kimdir Nereli Kaç Yaşında Biyografisi

Nazlı Canyurt Kimdir?, Bu makalemizde Nazlı Canyurt Kimdir? başlığı altında kişinin yaşı nereli olduğu kısacası biyografisi hakkında detaylı bilgileri aktaracağız.

Nazlı Canyurt Kimdir?

Nazlı Canyurt Kimdir?

beIN Sports Haber kanalında sunduğu program ve güzelliği ile kanalın biyografisi sıkça aranılan sunucularından biri olan Nazlı Canyurt kimdir? doğum tarihi nedir? boyu ve kilosu kaçtır? bütün cevapları sunucuyla ilgili yazdığımız bu makalede.

Nazlı Canyurt Kimdir? Biyografisi

Doğum tarihi 28 Ekim 1987 olan sunucu Nazlı Canyurt, İstanbul doğumlu bir isimdir.Lise eğitimini Bostancı Lisesi’nde tamamlamasının ardından Balıkesir’e gitmiş ve Balıkesir’de Turizm İşletmeciliği Bölümünden mezun olmuştur.

Nazlı Canyurt’un boyu 1.71 cm, kilosu ise 56’dır.Burcu ise Akrep’tir.

Üniversitenin son yılında Ntv televizyonunda staj yapmış olan isim okul bittikten sonra 6 ay boyunca İngiltere’ye giderek burada yabancı dil ile birlikte Spor yönetimi üzerine çeşitli eğitimler almıştır.

Almış olduğu eğitimlerden sonra İngiltere’den Türkiye’ye dönmüş olan Nazlı Canyurt, gelmiş olduğu ilk sene ile birlikte KanalTürk televizyonunda çalışmaya başlamış ve muhabirlik yapmıştır.Kimdirkim.com Arkasından Bugün Tv’ye geçmiş olan isim burada spor muhabirliği yapmıştır.Uzun süre Bugün Tv’de çalışan isim 2011 tarihinle beraber beIN Sports kanalına geçmiş ve o tarihten itibaren spor programları sunmaya başlamıştır.

Çocukları çok seven güzel isim, tam bir deniz aşığı bir isimdir.Yazları denizden kopmayan isim genellikle tatilini denizin olduğu yerlerde yapmaktadır.

Sunduğu Programlar

– Günaydın Futbol
– Tribün Spor
– Yeni Gün

V 🙂

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu