Oyun ve Ekipman

Necromunda: Hired Gun, Warhammer 40K evreninde bir FPS

Necromunda: Hired Gun, Warhammer 40K evreninde bir FPS, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Necromunda: Hired Gun, Warhammer 40K evreninde bir FPS başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Necromunda: Hired Gun, Warhammer 40K evreninde bir FPS ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Necromunda: Hired Gun, Warhammer 40K evreninde bir FPS

Microsoft Mağazasında önce listelenip, sonra kaybolan, sonra tekrar yaşanan yeni bir oyun var. Bağımsız geliştiriciler aracılığıyla geliştirilen ve Focus Home Interactive aracılığıyla yayına giren Necromunda: Hired Gun, bi hayli güzel görünüyor. Hızlı yapısıyla öne çıkan oyunda kontrol edebildiğimiz sadık dostlarımızı yükseltip geliştirerek, düşmanlara karşı mücadele edeceğiz. Dishonored ve Warhammer 40K evreninin garip bir birleşimi gibi görünen oyunun çıkış tarihi de belirlendi.

Necromunda: Hired Gun, Warhammer 40K evreninde geçen FPS oyunu

Mağazaya göre Necromunda: Hired Gun, Warhammer 40.000 evreninde geçen tek oyunculu bir FPS oyunu olacak. Oyuncular, sadık “cyber-mastiffleriyle” birlikte savaşıp yükselecekler. RPG öğelerinin de olduğuna dikkat çekiliyor. Oyuncular ödüller toplayıp, düzey atlayarak ilerleme kaydedebilecekler. Ek olarak oyunda sonsuz silah geliştirmesi ve diğer geliştirmeler sunacak.

İşte mağazaya göre oyunun açıklaması:

“Necromunda’nın kanlı ekosistemini acımasız bir kiralık silah olarak dengelemek için bir suç yahut yolsuzluk okyanusunda gezin.  Para iyidir, köpekler sadıktır ve silahlar güvenilirdir. Peki bu avda hayatta kalabilecek misiniz? Necromunda: Hired Gun, Warhammer 40K’nın en kötü şöhretli şehrinin en karanlık köşelerinde geçen, bağımsız, şiddetli ve heyecan verici bir FPS oyunudur.

Doğru fiyata, en kötü şöhretli ganger’ları ve mutantları ortadan kaldırın. Vücudunuzu uçurumlardan atlamak ve duvarlarda koşmak için özelleştirebileceğiniz düzinelerce seçenek var. Dahası, siber masstifiniz (köpeğiniz) sizin için düşmanları yakalayıp öldürürken, grappling hook (kancanız) ile devasa çevrede bi hayli hızlı ve çevik bir biçimde dolaşabileceksiniz.”

Necromunda: Hired Gun, Warhammer 40K evreninde bir FPS

Aynı zamanda gelecek oyun için ilk ekran fotoğrafları de yer alıyor. Oldukça etkileyici görünen, hatta “Dishonored ve Warhammer 40K karışımı” olarak nitelendirilen yapım oyuncuya keyifli bir deneyim vaat ediyor. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz mağaza sayfasında da oyunun çıkış tarihi 1 Haziran 2021 olarak görünüyor. Aynı zamanda “Hunter’s Bounty Pack” adındaki bir DLC de mağaza sayfasında yerini alıyor. Bu da erkek yahut kadın olarak oluşturacağınız kişiliğiniz için dış görünüşlerinin bunun yanında köpeğiniz için bir oyuncak da içerecek. Focus Home Interactive aracılığıyla yayına giren oyun bi hayli iyi görünüyor. Ayrıca En kaliteli FPS oyunları listemizi de incelemeyi unutmayın.

Oyun Xbox One ve Xbox Series X / S için çıkıyor. Peki sizler yeni Dishonored & Warhammer 40K karışımı bu oyun ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünde paylaşmayı unutmayın.

Necromunda: Hired Gun, Warhammer 40K evreninde bir FPS

Necromunda: Hired Gun, Warhammer 40K evreninde bir FPS

Necromunda: Hired Gun, Warhammer 40K evreninde bir FPS

Necromunda: Hired Gun, Warhammer 40K evreninde bir FPS

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu