Biyografi

Nihan Günay Kimdir? Kaç Yaşında Nereli Boyu Kaç? Biyografisi?

Nihan Günay Kimdir?, Bu makalemizde Nihan Günay Kimdir? başlığı altında kişinin yaşı nereli olduğu kısacası biyografisi hakkında detaylı bilgileri aktaracağız.

Nihan Günay Kimdir?

Nihan Günay Kimdir?

Atv ekranlarında uzun yıllardır yer alan ünlü sunucu Nihan Günay ile ilgili bilgilere bu konumuzda yer verdik.İşte sizler için hazırladığımız ünlü sunucuya ait güncel biyografisi.

Nihan Günay Kimdir? Kaç Yaşında Nereli Boyu Kaç?

19 Ekim 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Nihan Günay, 1.66 metre boyunda, 57 kilo ve Terazi burcudur.1 tane abisi bulunan ünlü sunucunun abisinin ismi Serhan Günay’dır.Meslek hayatına muhabirlik yaparak başlamış olan ünlü isim, ilk olarak Kanal D ekranlarında muhabirlik yapmıştır.

Kanal D sonrasında TGRT’de muhabirliğe devam etmiş olan Nihan Günay, TGRT’den sonra CNN Türk ve A Haber kanallarında muhabirlik yapmıştır.Muhabir olarak bulunduğu süre ise 10 yıl civarıdır.A Haber televizyonunda muhabirlikten sonra program sunmaya başlamış olan ünlü sunucu, ilk olarak “Dizi Haber” adındaki programı sunmuştur.kimdirkim com Bu programın ardından ise A Haber ekranlarında Hafta Sonu Haber Bülteni sunuculuğuna getirilmiştir.

A Haber’in ardından Atv ekranlarına geçmiş olan ünlü sunucu, Atv ekranlarında hem “Kahvaltı Haberleri” programı hem de “Atv Hafta Sonu Haberleri” ile ekranlara gelmeye devam etmektedir.

Nihan Günay Evli mi? evli olan güzel sunucunun eşinin ismi Özcan Altıntaş’tır.Çiftin 1 tane erkek çocuğu vardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu