Oyun ve Ekipman

Oddworld: Soulstorm, PS5 sahiplerine bedava olacak

Oddworld: Soulstorm, PS5 sahiplerine bedava olacak, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Oddworld: Soulstorm, PS5 sahiplerine bedava olacak başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Oddworld: Soulstorm, PS5 sahiplerine bedava olacak ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Oddworld: Soulstorm, PS5 sahiplerine bedava olacak

Yıllara göğüs geren oyunlardan birisi olan Oddworld: Soulstorm için sevindirici bir bilgi geldi ve oyunun Playstation 5 sahiplerine bedava olarak verileceği bilgisi verildi. Nisan ayında çıkacak olan oyun Playstation Plus aboneliği olan PS5 kullanıcıları için o ay verilecek PS Plus oyunlarından birisi olacak.

Oddworld: Soulstorm, PS Plus ile bedava olacak

Playstation 5 için şuana dek bildiğiniz gibi bir çok bedava oyun verildi. Konsola olan ilginin bi hayli hızlı bir biçimde artmasını isteyen Sonu, çıkışı ile birlikte PS Plus Collection başlığı altında mühim oyunları bedava olarak PS5 üyelerine sunmuştu. Bunun dışında Destructions AllStar gibi oyunların da PS Plus sahiplerine konsola özel bedava olarak verildiğini gördük. İşte bu oyunların ardından Oddworld: Soulstorm‘un da bedava bulunacağı yeni videosu ile birlikte bilgisi verildi.

Oddworld: Soulstorm, PS5 sahiplerine bedava olacak

Gece saatleri civarında tertip edilen State of Play sunumunda öne çıkan oyunlardan birisi de Oddworld: Soulstorm olmuştu. Yeni oynanış videosunda karakter kabiliyetleri gibi mühim enerjikleri gördüğümüz oyun, bunun yanı sıra Dualsense kontrolcüsünün ayrıntı kısmını de kullanmamıza izin verecek. Yayınlanan bu videonun sonuna incelediğimizde ise 6 Nisan – 3 Mayıs tarihleri içinde PS Plus sahibi olan PS5 üyelerine oyunun bedava bulunacağı ibaresine yer verildiğini göze çarpıyor.

PC, PS5 ve Xbox Series X dışında PS4 ve Xbox One için de geliştirilen oyunun 6 Nisan’da çıkacağını hatırlatalım. Oyunun yayına giren bu yeni videosuna aşağıdan inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu