Aralık 8, 2022

Oyunculuklarıyla Büyüleyen Son 20 Yılda En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ını Alan Kadınlar

En iyi kadın , Gönüllerimize taht kurmuş, üstüne yetmezmiş gibi aldıkları Oscar ödülleriyle oyunculuklarını taçlandıran, birbirinden iyi 20 Oscar ödüllü aktristi sizler için derledik. En beğendiğiniz kadın oyuncuyu yorum kısmında belirtmeyi unutmayın!Hilary Swank, ‘Erkekler Ağlamaz’ filminde sergilediği başarılı oyunculuk ile En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ının sahibi oldu. Brandon Teena rolüyle En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ını alan ‘Erkekler Ağlamaz’ filmin IMDb puanı 7,5
Kaynak

2022’nin En İyi Kadın Parfümleri

En iyi kadın , Odunsu, aromatik, çiçeksi… Sizin tercih ettiğiniz parfüm notaları hangisi? İmza niteliğindeki 2022’nin en iyi kadın parfümlerini listeledik.Ardında iz bırakan parfümlerin büyülü dünyasına davetlisiniz! Kokuların hafızasıyla akıllarda yer edinmenizi sağlayacak 2022’nin en çekici parfümlerini keşfedin ve favorinizi seçin.
Kaynak

Oscar ödülleri kazananlar! 2022 en iyi film, en iyi kadın oyuncu ve en iyi erkek oyuncu Oscar’ını kim kazandı, Oscar ödülleri kimlere verildi? İşte Oscar kazananlar!

En iyi kadın , EN İYİ FİLM OSCAR ÖDÜLÜ (CODA En İyi Film Ödülü’nü aldı)Tüm aile bireyleri işitme engelli olup ailede duyma yetisine sahip tek kişi olan Ruby’nin müziğe olan ilgisini ve daha sonra ailesinin sorumluluğu ile müzik tutkusu arasında kalmasını anlatan dram filmi CODA, gecede en büyük ödülü kazandı. İngilizce “İşitme engelli ebeveynlerin çocukları” (Children of deaf adults) kelimelerinin kısaltması olarak kullanılan “CODA”, filmin adını olduğu kadar hikayesini de anlatıyor. “CODA” filmindeki performansıyla “En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” ödülünü kazanan Troy Kotsur ise Akademi Ödülleri tarihinde Oscar kazanan ilk işitme engelli olarak tarihe geçti.
Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.