Biyografi

Özge Mayetin kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu nedir?

Özge Mayetin Kimdir?, Bu makalemizde Özge Mayetin Kimdir? başlığı altında kişinin yaşı nereli olduğu kısacası biyografisi hakkında detaylı bilgileri aktaracağız.

Özge Mayetin Kimdir?

Özge Mayetin Kimdir?

Daha çok ekran önünde muhabir olarak gördüğümüz fakat bazı kanallarda sunucu olarakta ekranda yer almış sempatik isimlerden Özge Mayetin kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu nedir? bütün cevaplarından derlediğimiz bilgileri sizlerle.

Özge Mayetin Kimdir? Hayatı

15 Kasım 1990 tarihinde Kocaeli Karamürsel’de dünyaya gelen Özge Mayetin, 1.70 metre boyunda, 54 kilo ve Akrep burcudur.Çocukluk senelerini doğduğu yer olan Karamürsel’de geçirmiş olan ünlü isim, ilköğretim ve liseyi hep takdir alarak başarılarla bitirmiştir.Lisenin akabinde Üniversiteyi kazanmış ve Marmara Üniversitesi İletişim Fakülesi Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü’nden mezun olmuştur.

Üniversitenin ardından önce Yüksek Lisans yapan güzel muhabir ve sunucu, ardından ise Başkent İletişim Bilimleri Akademesine yazılarak burada spikerlik ve diksiyon üzerine eğitimler almış ardından da meslek yaşamına adım atmıştır.

İlk olarak Kanal 24 televizyonunda staj yapmaya başlamış olan Özge Mayetin, ardından TV Net kanalına geçmiş ve burada bir müddet haber sunmuştur.Meslek hayatını bu kanalda sürdürdüğü sırada arkadaşları ondan habersiz okulun yakınlarında asılmış olan bir ilana güzel sunucunun CV’sini göndermiş ve Cv’si beğenilerek D Smart Spor’da çalışmaya başlamıştır.

İlk defa Spor ile ilgili haberlerde görev almasıyla birlikte bir süre kadar alışma periyodu yaşamış olan isim, ardından zamanla bu duruma alıştı ve spor muhabirliğini sevmeye başladı.kimdirkim com D Smart’ın arkasından ise Türkiye’nin Ulusal televizyon kanallarından biri olan Show Tv kanalına geşmiş olan isim bu programda magazin ile ilgili haberlerde yer aldı ve çok sayıda Ünlü kişiye mikrofon uzattı.

Magazinle ilgili programlardan sonra Show Tv Ana Haber Bülteni içerisinde bulunmak isteyen Özge Mayetin, olumlu cevap almasıyla birlikte yaklaşık olarak 2.5 yıl boyunca Show Tv Ana Haber Bülteni muhabirliği yapmış ardından ise Kanal D televizyonuna geşmiştir.

Çok sayıda Haber’de imzası bulunan güzel isim, özellikle İstanbul Sarıyer’de yaşadığı At saldırısıyla 2017 yılında çok konuşulmuştu.

V 🙂

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu