Oyun ve Ekipman

Persona 5 Strikers batı çıkış fragmanı yayınlandı

Persona 5 Strikers batı çıkış fragmanı yayınlandı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Persona 5 Strikers batı çıkış fragmanı yayınlandı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Persona 5 Strikers batı çıkış fragmanı yayınlandı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Persona 5 Strikers batı çıkış fragmanı yayınlandı

Omega Force aracılığıyla geliştirilen hack and slash rol yapma oyunu Persona 5 Strikers‘ın batı çıkış fragmanı yayınlandı. Oyun, geçtiğimiz senenin Şubat ayında Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers adıyla Japonya’da piyasada yerini almıştı. Batıda ise, Persona 5 Strikers olarak 23 Şubat 2021 tarihinde yayına girecek. Oyunun Digital Deluxe sürümünü ön sipariş ile satın alan kullanıcılar, bugünden bu yana ulaşım sağlayabilecek.

Persona 5 Strikers batı çıkış fragmanı yayınlandı

Persona 5 Strikers, 23 Şubat 2021 tarihinde batıda yayına girecek

Persona 5 ve Persona 5 Royal oyunlarından sonrasını konu alan Persona 5 Strikers’da Fantom Hırsızlara katılacak ve Japonya’daki yolsuzluğa karşı savaşacaksınız. Oyunda, yakın arkadaşlarla çıkılan yaz tatili bir anda çarpık bir gerçekliğin yaratmasıyla allak bullak oluyor. Burada gerçeği görülmektedirmalı ve krizin merkezinde hapsedilenlerin kalplerini kurtarmalısınız. Bu çiçeği burnunda hikâyede Persona’nın stilize dünyasına atlayacak, sıkı aksiyon savaşlarda takımınızı enerjik olarak kontrol edecek ve bu epik yolculukta Japonya’nın dört bir yanında savaşacaksınız.

Persona 5 Strikers, 23 Şubat 2021 tarihinde PlayStation 4, Nintendo Switch ve Steam üzerinden PC için piyasaya çıkacak. Steam’de 558,70 TL fiyat etiketiyle ön siparişe açılan oyunun, Deluxe sürümünü satın almak isteğe göre, 655,83 TL ödeme yapmanız gerekir. Dijital Deluxe sürümü satın alan oyuncular oyuna 4 gün erken ulaşımin bunun yanında, bonus içeriklere (40’tan fazla şarkı içeren oyun müzikleri, sanat kitabı ve yapım aşaması videosu içerir), Persona Legacy müziklerine ve Topyekun saldırı paketine ulaşım sağlayabilecek. Oyunun PC sürümü, Denuvo kopya koruma teknolojisini kullanacak. Lakin geliştirici ekip, oyunun PC sürümünü Denuvo koruması olmadan paylaşımı yaptı.

En son oyunun yayına giren çıkış fragmanına aşağıdan inceleyebilirsiniz.

[wpcc-iframe src=”https://www.youtube.com/embed/Vgxc4t594Pw” frameborder=”0″ style=”position:absolute;width:100%;height:100%;left:0″ allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu