Aralık 8, 2022

Piercing Malzemeleri ve Fiyatları

Hediye alacağınız zaman takı seçimi ilk akla gelen alternatif oluyor. Takı seçerken standart hediyelerin dışına çıkaracak birbirinden farklı piercing seçeneklerine göz atabilirsiniz. Eğer herhangi bir piercing deliği mevcut değilse, deliksiz yapıştırma fake hızma da şık görünüm sağlar. Piercing deliklerine sahip olan yakınlarınıza mevcut konumuna göre seçimler yapılabilir. Kristal taşlı titanium kırkırdak burun halkası şık bir seçenek olabilir. Zirkon taşlı göbek piercing tercihi hem şık hem farklı bir hediye seçeneği olabilir. Materyal olarak Çelik piercing tercih edecek olursanız hem cildinizde alerjenik bir iz bırakmaz hem de kararma sorunu ile karşılaşmazsınız. Çizgilerin dışına çıkarak doğal taş piercing tercih edebilir, hediye edeceğiniz kişi için farklılık yaratabilirsiniz. Takı hediye etmek karşınızdaki kişiye verdiğiniz önemi gösteriyor. Fakat klasik bir seçim yapmak yerine alışılmışın dışına çıkarak farklı renk ve modellerde piercingleri ÇiçekSepeti’nden sipariş verebilir, hediyelerinizde fark yaratabilirsiniz.
Kaynak

Sahte Piercing Fiyatları

Piercing vücudun çeşitli yerlerine iğne ile delik açılıp oraya takılan aksesuarların genel adıdır. Birçok model vardır. Çivi, vida top, halka gibi metaldir. İsteğe bağlıdır. Piercing taktırmak istediğinizde günlük yaşamınızı olumsuz etkilemeyecek şekilde bir karar vermelisiniz. Belli bir yaşa gelmiş Yetişkin her birey yaptırabilir. Vücutta istenilen her yere istenilen sayıda yaptırılabilir. Kulak, Göbek deliği, Burun, Dil, Kaş, göğüs ucu olmak üzere her yere yaptırılabilir. Piercing taktırırken iyi bir piercing uzmanından yardım almalısınız. Ortamda gerekli temizlik ve hijyen kurallarına uygun olmalıdır. Uygulama anında piercing uzmanı uygulama yapılacak bölgeyi bir sprey yardımıyla ağrı hissetmemeniz için bölgeye gerekli uygulamayı yapacaktır. Sahte piercing günümüzde olduğu gibi bir çok kadın ve erkekler çok eski zamandan beri piercing taktırmayı tercih etmiştir. Dış görünüşünde değişiklik yapmak isteyenlerin sıkça tercih ettiği aksesuarların başında gelir sahte piercingler.

Sahte piercing modelleri kullanım alanına göre değişiklik gösterebilir. Günlük kullanımda toplu, çivi, halka model tercih edilmektedir. Göbek deliği ve burunda hızma olarak kullanımlarda ise bazı figürlü, desenli, taşlı sallantılı sahte piercingler tercih ediliyor.Kullanım alanlarında metal titanyum, paslanmaz cerrahi çelik sahte piercingler daha Uzun ömürlüdür.Delik gerektirmez. Pratik bir kullanım sağlar. Mıknatıslı iki tarafı birbirlerine yapışan piercingler cerrahi çelik, gümüş malzemelerden üretilir. Alerji renk atması yapmaz. Paslanma olmaz.

Her gün yeni birbirinden farklı modeller kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Tarzınıza en uygun olanı alabilirsiniz. renk renk çeşit çeşit model arasından beğenerek keyifle kullanabilirsiniz. Bu sayede geniş kullanıcı kitlesini oluşturur. Sahte piercing burun kanat kısmında kullanılan piercinglere hızma denir. Büyüklükleri birbirinden farklı büyük, küçük, taşlı, taşsız modelleri vardır. Sahte piercing septum burnun ortasındaki kıkırdak yer delinerek veya mıknatıslı olarak kullanılan aksesuarlar dır. Sık görüldüğü model halka şeklidir. Altın, cerrahi çelik ve plastikte üretilir. Taşlı olan modeller olsada taşların boyutu küçüktür. Kullanıcılar gerçek septum piercinglerin değiştirilemediği için sahte septum tercih edebilir.

Sahte piercingleri evde kendi kendine de yapılabilen uygulamadır. Mıknatıslı olanlar çok pratik olduğu için bir kaç dakika içinde yapılabilir.Gerçek septum piercing kullanımı ağrı ve zahmet vermekte olduğu için mıknatıslı modellere ilgi artmaktadır. Sahte piercing modellerinde göbek piercinglerin de sallantılı ve klasiktir. Göbek deliğinin hemen üstüne takılır. Toplu piercinglerde taşlı, taşsız, siyah,gold renk farklı seçenekler vardır. Sahte Kulak piercing lerin de ise hayvan figürlü, bitki figürlü modeller vardır.

Kulağın sadece meme kısmına değil üst kıkırdak olan bölgeye de istenilen sayıda yaptırılabilir ve geçici sahte piercing tercih edilebilir. Kaş piercinglerin de burun ve kaş piercing set olarak da temin edebilirsiniz. Zincirli sallantılı olabilmektedir. Sahte piercing kaş için olanlar hem kadınlar hem erkekler için Ucu toplu veya çivi görünümlü modeller vardır. Siyah, beyaz, bir çok renk seçeneği mevcuttur. Dil piercingleri genelde ucu toplu modeldedir. Sahte piercing Dudak piercing halka şeklinde ince veya kalın farklı boyutlarda kullanıcılarına seçenek sunar.Sıkıştırmalı sahte septum lar kullanım kolaylığı
Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.