Canlı Sohbet

Gerçek bay ve bayan ziyaretçilerle sohbet edebileceğiniz, arkadaşlıklar kurabileceğiniz canlı sohbet sitesi.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Piyasadaki En İyi SSD Hangisi? En İyi SDD Önerisi 2021 Hangi SSD Markası Kaliteli - Muhbirler.ORG


Piyasadaki En İyi SSD Hangisi? En İyi SDD Önerisi 2021 Hangi SSD Markası Kaliteli

Piyasadaki En İyi SSD Hangisi? En İyi SDD Önerisi 2021, Tavsiye bölümümüzde bu kez Piyasadaki En İyi SSD Hangisi? En İyi SDD Önerisi 2021 Hangi SSD Markası Kaliteli başlıklı konumuzla siz değerli okurlarımıza faydalı bulunacağını düşündük.. Piyasadaki En İyi SSD Hangisi? En İyi SDD Önerisi 2021 Hangi SSD Markası Kaliteli konumuzun ayrıntı kısmını sonuna kadar mutlaka okuyun..

Piyasadaki En İyi SSD Hangisi? En İyi SDD Önerisi 2021 Hangi SSD Markası Kaliteli

Bilgi işlem konusuna egemen olan en iyi SSD’ler ile artık yavaş, sesli ve güvenilmez sabit diskleri kullanmak zorunda değilsiniz. Neyse ki en iyi SSD’ler fiyat olarak çok da pahalı değiller. Bilgisayarınızın içinde hala eski tip harddisklerden birine sahipseniz, sağlam bir SSD satın almayı aklınıza getirebilirsiniz. Peki ama hangi SSD almalıyım? En kaliteli SSD markası hangisi ? gibi sorular aklını kurcalıyorsa sizin için gerekli araştırmayı yaptık. Bunun neticesinde 2021 ‘un en iyi SSD markalarını listeledik.

Tam olarak kuvvetli olmayan bir bilgisayarınız var mı? Endişelenme; En kaliteli SSD’lerin sunduğu en yüksek hız artışından yararlanmak için en iyi bilgisayarlardan birine gereksiniminiz olmayacak . En iyi Ultrabook’lar , benzersiz dayanıklılıkları ve hızları aracılığıyla, en iyi SSD’lerden yararlanmak için pratik olarak dizayn edilmiştır.

Şu anda piyasada bir çok yüksek kaliteli SSD mevcuttur. bu da en sağlam SSD‘nin hangisi olduğunu bulmanın daha zor bulunacağı manasına gelmektedir. Sonunda, bütçenizi ve gereksinimlerinize bakılmaksızın, hangi SSD daha iyi olduğunu içeriğimizi inceleyerek bulabileceksiniz. Ne arıyorsanız, listeye girdikten sonra en iyi SSD markası hangisi bulmuş olacaksınız.

En İyi SSD Markası Listesi

1- En İyi SSD : Samsung 970 Evo Plus

en iyi ssd markası

Kapasite: 250GB / 500GB / 1TB / 2TB | Arabirim: PCIe Gen 3 x 4 M.2| Garanti: 5 yıl

Samsung, en iyi SSD’lerden bazılarını üretmeye yabancı değil. Bundan dolayı Samsung 970 Evo Plus’ı daha yüksek hızlarda başlattığımızda bile şaşırdık. Samsung 970 Evo Plus, piyasadaki en bi hayli hızlı SSD sürücülerinden biri. Lakin Samsung’un böyle uygun bir fiyatla satması, bunu herkes için en iyi SSD olarak tavsiye edilebilmektedir..

Samsung 970 Evo Plus en iyi özellikleri ucuz olması ve yüksek performans sergilemesi. Bu da onu tam bir fiyat performans ürünü yapmaktadır. Lakin tek eksik yönü sıralı yazma hızlarının yük altında yavaş olması.

2- En İyi Oyun SSD : WD Black SN750 NVMe SSD

En İyi Oyun SSD

Kapasite: 250GB / 500GB / 1TB / 2TB | Arabirim: PCIe Gen 3 x 4 M.2| Garanti: 5 yıl

Western Digital birkaç senedir en iyi SSD’lerin ve sabit disklerin çoğunu üreten bir isim yapmakla meşguldü ve WD Black SN750 bu geleneği sürdürerek en iyi oyun SSD’si olduğunu iddia ediyor. Bu NVMe SSD, 412,5 MB / sn’lik rasgele yüksek okuma hızlarına sahiptir. Bunun en uygun NVMe SSD’lerden biri olduğunu düşündüğünüzde bütçeleri ne olursa olsun yeni bir SSD arayan herhangi bir oyuncuya önerilebilecek en iyi oyun SSD markasıdır. WD Black SN750 satın alınabilir bir ücretle satılması ve aşırı yüksek bir performans sergilemesi onu en iyi SSD markaları arasına yerleştiriyor. Lakin WD Black SN750 bir önceki sürümüyle aşağı yukarı aynı donanımlara sahiptir.

3- En İyi PCIe SSD : Toshiba OCZ RD400

En İyi PCIe SSD

Kapasite: 128GB / 256GB / 512GB / 1TB | Arabirim: PCIe Gen 3 x 4 M.2| Garanti: 3 yıl

Belli başlı birkaç seçenek, görünüm ve büyüklük arıyorsanız, Toshiba OCZ RD400 serisi en iyi SSD’lerden bazılarıdır. 4 boyutta ve üç farklı form faktöründe gelirler: M.2, M.2 2280 ve ek kart (AIC). Her boyut tüm form etkenlerinde uyumlu değildir. Bu nedenle bi hayli hızlı bir 1TB sürücü arıyorsanız, bilgisayarınızın kasasında uyup uymayacağını mutlaka kontrol etmelisiniz.

4- En İyi M.2 SSD : Adata XPG SX8200 SSD

En İyi M.2 SSD

Kapasite: 240GB / 480GB / 960GB | Arabirim: PCIe Gen 3 x 4 M.2| Garanti: 5 yıl

Hem bi hayli hızlı hem de düşük fiyatlı bir SSD arıyorsanız hangi marka SSD almalıyım diye kafanızı yoruyorsanız,cevabı kesinlikle Adata olacaktır. Adata XPG SX8200, piyasadaki en bi hayli hızlı sürücü olduğu için en iyi SSD’lerden bir diğerideğil. Lakin fiyatına göre yaptığı iş göz önüne alındığında kesinlikle en iyi SSD tavsiyesi olacaktır. Piyasadaki daha bi hayli hızlı, çok daha pahalı olan SSD’lerden herhangi birini bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Lakin bu fiyat performans olarak herkese önerilebilecek bir sürücü.

5- En İyi SATA 3 SSD : Samsung 860 Pro

En İyi SATA 3 SSD

Kapasite: 250GB / 512GB / 1TB / 2TB / 4TB | Arabirim: SATA 3 | Garanti: 5 yıl

Her ne kadar okuma ve yazma hızlarında yalnızca çok az bir hız farkı olsa da Kore elektronik şifrketi dünyanın en iyi SATA SSD’sini tamamen elden geçirdi ve daha da iyi hale getirdi. 4 TB ‘a kadar kapasite seçeneği mevcuttur fakat 4 TB’lık modeli aşırı derece pahalıdır. Sata 3 olduğu için maksimum okuma ve yazma hızları sınırlıdır. Lakin Samsung SSD son derece güvenilir ve sağlamdır.Samsung 860 Pro, hala SATA 3 kullanan herkes için en iyi SSD’ler içindedır.

6- En İyi U.2 SSD : Intel 750 Serisi

En İyi U.2 SSD

Kapasite: 400GB / 800GB / 1.2TB | Arabirim: PCIe Gen 3 x4 U.2 | Garanti: 5 yıl

U.2 standardı daha büyük SSD kapasitelerine izin verir ve tüm bu verileri transfer etmek için bilgisayarınızın PCIe x4 yuvasını kullanır. Intel 750 serisinde bir kablo bulunur. Böylelikle sürücüyü kasanızdaki yuvaya takabilir ve anakartınızdaki PCIe yuvasına takmaya devam edebilirsiniz. Bu da bugün en iyi SSD’ler içinde ve en sevdiğimiz ürünler içindedır.

7- En Uygun Bütçeli SSD : Samsung 860 Evo

En Uygun Bütçeli SSD

Kapasite: 250GB / 500GB / 1TB / 2TB / 4TB | Arabirim: 2,5 inç, mSATA, M.2| Garanti: 5 yıl

Samsung 850 Evo, çarpıcı performansı ve satın alınabilirliği sebebiyle seviliyordu. SATA3 arayüzü ile sınırlı olmasına rağmen, Samsung 860 Evo, selefinde git gide artan okuma / yazma hızları ve bir dizi form faktörü ile yinelenen performans sağlarken, bütçe fiyatını da koruyor. 860 Evo, şüphesiz, düşük fiyatlı giriş düzeysi bir SSD arayan herkes için en iyi SSD modelidir.

8- En Dayanıklı SSD : HP S700 Pro

En Dayanıklı SSD

Kapasite: 128GB / 256GB / 512GB / 1TB | Arabirim: SATA 3 | Garanti: 3 yıl

Uzun seneler sorunsuz çalışacak sağlam, dayanıklı bir SSD’ye gereksiniminiz varsa, HP S700 Pro tam istediğiniz üründür. Ömrü, 2 milyon saate kadar kullanım ve 650 terabayta varan kullanım garantisi sağlamaktadır. SATA arayüzü okuma / yazma bölümündeki işlemleri biraz yavaşlatsa da uzun süre dayanmasına sorunsuz çalışabilmektedir. Uzun süre dayanacak bir SSD’ye gereksiniminiz varsa satın alabileceğiniz en sağlam SSD HP S700 Pro ‘dur.

9- En İyi Harici SSD : Samsung X5 Taşınabilir SSD

En İyi Harici Taşınabilir SSD

Kapasite: 500GB / 1TB / 2TB | Arayüz: Thunderbolt 3 | Garanti: 3 yıl

Eğer harici bir NVMe SSD’ye gereksiniminiz varsa, Samsung X5 Portable SSD’ye bir göz atmak isteyebilirsiniz. Thunderbolt 3’ü, sağlam magnezyum yapısını ve AES 256-bit şifrelemeyi kullanması aracılığıyla, bi hayli hızlı, güvenli ve dayanıklıdır. Lakin bu ucuz bir ürün değildir. Lakin bu en iyi harici SSD’lerden biridir ve bu biçimde fiyatlandırılır.


Yazar: admin

Görüntüleme: 56 defa

Kategori: Tavsiye

Yayınlanma Tarihi: 04 Nisan 2021

Cevap bırakın