Oyun ve Ekipman

PS5 özel olan Returnal’ın yapım aşaması tamamlandı

PS5 özel olan Returnal’ın yapım aşaması tamamlandı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde PS5 özel olan Returnal’ın yapım aşaması tamamlandı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde PS5 özel olan Returnal’ın yapım aşaması tamamlandı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

PS5 özel olan Returnal’ın yapım aşaması tamamlandı

Playstation 5 için özel olarak geliştirilen Returnal için yeni bir bilgi geldi ve oyunun Gold statüsüne ulaştığı, yani yapım aşamasının tamamlandığı açıklamaldu. Bu açıklama oyunun yapım ekibi olan Housemarque aracılığıyla yapıldı ve şirketin sosyal platform hesapları üzerinden paylaşıldı. Böylelikle artık ertelenme ihtimali de kalmayan oyunun yapımcıdan çıkıp sevkiyat aşamasına geçtiğini de aktarabiliriz.

Returnal 30 Nisan’da PS5 için çıkacak

Aksiyon tarafı bi hayli kuvvetli olan Returnal‘ın 30 Nisan’da çıkacağı önceden açıklamalmuştu. Yapım ekibinin açıklamaları ve oyunun konusu şu biçimde;

Returnal sonunda Gold statüsüne ulaştı. Playstation Studios ve Housemarque ekibinden bu projeye müdahil olan herkese çok teşekkürler. Oyunun çıkışı ve oyuncuların Atropos gezegenini deneyimlemesi için sabırsızlanıyoruz.

Returnal Hakkında

Astra adı verilen bir uzay araştırma birliğinin üyesi Selene, şekil değiştiren bir gezegene zorunlu iniş yapar. Bu gezegende tek başına mahsur kalan Selene, hayatta kalmak için antik bir medeniyetin kıraç topraklarını araştırmak ve canını dişine takarak mücadele etmek zorundadır. Tekrar tekrar yenilir ve her öldüğünde yolculuğuna yeniden başlamak zorunda kalır.

Returnal’ın savaş sahnelerinde göz alıcı görsel efektlere ve mermilerin cehennem gibi havada uçuştuğu kapışmalara tanık olacaksınız. Her döngü size yeni kombinasyonlar sunacak. Bu nedenle her seferinde hayatta kalabilmek için sınırlarınızı zorlamanız ve farklı stratejiler belirlemeniz gerekecek. Tekrar oynanabilirliği bi hayli fazla yüksek olarak tasarlanan ve bu yönteme uygun biçimde değişen dünyasıyla Returnal, sizi üzerinizdeki ölü toprağını atarak her doğuşta yeni ve gelişen zorluklara karşı mücadele etmeye davet ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu