Oyun ve Ekipman

PUBG 10.3 güncellemesi tüm platformlarda çıktı

PUBG 10.3 güncellemesi tüm platformlarda çıktı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde PUBG 10.3 güncellemesi tüm platformlarda çıktı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde PUBG 10.3 güncellemesi tüm platformlarda çıktı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

PUBG 10.3 güncellemesi tüm platformlarda çıktı

PUBG 10.3 güncellemesi PC platformunun ardından tüm platformlarda yayınlandı. 10.3 yaması ile birlikte harita iyileştirmelerinin bunun yanında oyuna bazı yenilikler de ekleniyor. Firmanın 10.3 yaması ile alakalı yaptığı açıklama ve içerikler şu biçimde;

PUBG 10.3 yaması çıktı

Sezon 10’un başlangıcı, Haven adında sezona özel bir haritayı tanıttı. 10.3 Güncellemesi ile sezon, çeşitli performans yükseltmeleri ve yeni silah sesi seçme sistemi, Karakin için bazı aydınlatma iyileştirmeleri ve takım emote’ları gibi yeni özelliklerle zenginleşiyor. Tüm yama notlarına buradan, son güncelleme videosuna ise aşağıdan ulaşabilirsiniz. Yeni özelliklerle alakalı bilgileri aşağıda bulacaksınızdır;

Karakin Harita İyileştirmeleri: Karakin’de aydınlatmalarda iyileştirmeye gidilerek tüm aydınlatmalar düzenlendi ve her alanın kendi eşsiz hissi ve vurgusu verildi. Ek olarak genel hata düzeltmeleri, tüm harita boyunca oyuncu deneyimini daha iyi hale getirecek.

Silah Sesi Seçme Sistemi: Oyuncular M249, M416, Kar98k ve SKS dahil olmak üzere seçilmiş silah seslerinin orijinal ve yeniden düzenlenmiş versiyonları içinden seçim yapabilirler. Oyuncuların tüm yapması gereken Ayarlar menüsündeki Ses sekmesine tıklayıp tercihlerini belirlemek.

Takım Arkadaşlarınıza Emote Gönderme: Belirli ifadeler artık takım dostlarıyla senkronize olarak birlikte kullanılabilir. Karakterinizin 15 metrelik yarıçapındaki oyuncularla emote’ları senkronize edin. Oyuncular, her bir ifadeyi ve sizinle aynı anda senkronize olabilecek maksimum oyuncu sayısını ana menüdeki Özelleştirme, İfadeler sekmesi altında görüntüleyebilirler.

İtibar Sistemi Güncellemesi: 10.2 Güncellemesi ile birlikte sunulan itibar sistemi, bir oyuncunun diğerlerine karşı iyi davranıp davranmadığını belirlemek için uygulandı. Sistem güncellendi ve böylece oyuncular, uçağa binmeden önce, başlangıç alanında bir maçtan çıkarsa, saygınlığı negatif yönde etkilenmeyecek. (Sadece normal oyunlar için geçerlidir, Dereceli oyunlarda geçerli değildir.)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu