Oyun ve Ekipman

PUBG: New State duyuruldu

PUBG: New State açıklamaldu, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde PUBG: New State açıklamaldu başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde PUBG: New State açıklamaldu ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

PUBG: New State açıklamaldu

Krafton yaptığı açıklama ile mobil platformlar için geliştirilen PUBG: New State oyununu açıkladı. Aslını söylemek gerekirse bir süredir PUBG Mobile 2 söylentilerı sürüyor fakat firma bu hususta bir açıklama yapmıyordu. gelen açıklama ile birlikte aslında oyunun ana ismini öğrendiğimiz gibi ilk enerjikleri ile ilgili yapılan açıklamaları da görmüş olduk. 2051 senesinde geçeceği söylenen yapımda doğal olarak daha fütüristik bir yapı hakim olacak. Firmanın konuyla alakalı yaptığı açıklama şu biçimde;

PUBG: New State, iOS ve Android için açıklamaldu

PUBG: NEW STATE’in Kıdemli Yapımcısı MinKyu Park, “Önceki oyunların hayran desteği ve büyük başarısı göz önüne alındığında, dünya çapında battle royale türünde devrim yaratan bir sonraki oyunu bu marka içinde oluşturup sunabilmek bizi mutlu ediyor.” dedi ve “Mobil oyunun sınırlarını zorlayan bir deneyim oluşturarak bu mirası baz almak istiyoruz. Ekibimizin küresel bir ürün geliştirmek için bir araya gelmesini izlemek harika bir deneyimdi ve bu sene içinde piyasaya sürüldüğünde tüm kitlelere hitap edeceğinden eminiz.” diye devam ederek görüşlerini sundu.

[wpcc-iframe src=”https://www.youtube.com/embed/v-7XAgT1Z1w” frameborder=”0″ style=”position:absolute;width:100%;height:100%;left:0″ allowfullscreen]

Mobil deneyim için optimize edilmiş PUBG: NEW STATE, eksiksiz battle royale deneyimini doğrudan oyunculara sunacak. Orijinal PUBG oyunu ile popüler hale getirilen en iyi silah oyunu deneyimini tercih ederek ve benimseyerek oyuncular, öğrenmesi kolay fakat ustalaşması zor olan aynı savaş deneyimini görebilecekler. Ayrıca son teknoloji Global Illumination rendering teknolojisi aracılığıyla oyun, mobil oyunların sınırlarını zorlayan grafiklere sahiptir. Böylelikle oyuncular kendilerini gerçekçi ve yoğun, fakat daha da mühimsi kararlı ve pürüzsüz bir savaş alanı deneyiminde bulabilirler.

PUBG: NEW STATE, hayranların sevdiği orijinal deneyimini de eklemenin bunun yanında, türü geliştiren birkaç çiçeği burnunda özellik daha ekliyor. Yeni oyun içi silah özelleştirme özelliği ile oyuncular, özelleştirme kitleri alarak çeşitli silahları kendileri yapabilirler. Bu kitler silahları, performans iyileştirmeleri, ateş modu seçimi ve el bombası fırlatıcı eklentileri gibi çeşitli şekillerde geliştirecekler. Oyuncular bunun bunun yanında bunların bunun yanında yuvarlanma, dronlar ve fütüristik bir balistik kalkan dahil olmak üzere çeşitli yeni özelliklerin de tadını çıkarabilirler. En son oyuncular yola koyulabilecek ve çeşitli yeni araçlarla devasa 8×8 açık dünyaları keşfedebilecekler.

PUBG: New State duyuruldu

PUBG: NEW STATE, 2051’e yakın bir gelecekte geçiyor ve orijinal oyun üzerinden de seneler geçti. Bu ortamda oyuncular, evrenin nasıl geliştiğini keşfetme fırsatına sahip olacakları TROI adında çiçeği burnunda bir savaş alanına girecekler. Oyuncular, kendilerine has özellikleri olan çeşitli bölgelerle dolu, rekabete hükmetmek için yeni yollar ve stratejiler bulmalarına yol gösterecek etkileşimli nesneler içeren benzersiz bir ortamı keşfedebilecekler.

KRAFTON CEO’su CH Kim düşüncelerini şöyle kelimelerine ekledi “KRAFTON’da amacımız, üstün oyun tecrübeleri sağlayan şaheserler yaratmaktır. Büyüyen PUBG markamızın bir sonraki oyunu olan PUBG: NEW STATE ile bu vizyonu gerçekleştirmeyi bekliyoruz.”. “Benzersiz kimliklerini öne çıkaran oyunlar daha da ilerletmeye devam etmeleri ve battle royale türünün öncüleri olarak konumlarını daha da güçlendirmeleri için PUBG Studio’ya tam desteğimizi veriyoruz.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu