Oyun ve Ekipman

PUBG: New State ön kayıtları 5 milyonu geçti

PUBG: New State ön kayıtları 5 milyonu geçti, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde PUBG: New State ön kayıtları 5 milyonu geçti başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde PUBG: New State ön kayıtları 5 milyonu geçti ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

PUBG: New State ön kayıtları 5 milyonu geçti

Duyurusu üzerinden halen iki haftalık bir zaman geçen PUBG: New State ön kayıtlarının bu kısa bir sürede beş milyon oyuncuyu geride bıraktığı bilgisi verildi. Krafton yaptığı açıklama ile oyuncu sayısından tatmin olduklarını kelimelerine ekledikleri gibi PUBG: New State için bir alfa test süreci yapıldığını da açıkladı.

PUBG: New State oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı

Mobil deneyim için optimize edilmiş PUBG: NEW STATE, eksiksiz battle royale deneyimini doğrudan oyunculara sunacak. Orijinal PUBG oyunu ile popüler hale getirilen en iyi silah oyunu deneyimini tercih ederek ve benimseyerek oyuncular, öğrenmesi kolay fakat ustalaşması zor olan aynı savaş deneyimini görebilecekler. Ayrıca son teknoloji Global Illumination rendering teknolojisi aracılığıyla oyun, mobil oyunların sınırlarını zorlayan grafiklere sahiptir. Böylelikle oyuncular kendilerini gerçekçi ve yoğun, fakat daha da mühimsi kararlı ve pürüzsüz bir savaş alanı deneyiminde bulabilirler.

PUBG: NEW STATE, hayranların sevdiği orijinal deneyimini de eklemenin bunun yanında, türü geliştiren birkaç çiçeği burnunda özellik daha ekliyor. Yeni oyun içi silah özelleştirme özelliği ile oyuncular, özelleştirme kitleri alarak çeşitli silahları kendileri yapabilirler. Bu kitler silahları, performans iyileştirmeleri, ateş modu seçimi ve el bombası fırlatıcı eklentileri gibi çeşitli şekillerde geliştirecekler. Oyuncular bunun bunun yanında bunların bunun yanında yuvarlanma, dronlar ve fütüristik bir balistik kalkan dahil olmak üzere çeşitli yeni özelliklerin de tadını çıkarabilirler. En son oyuncular yola koyulabilecek ve çeşitli yeni araçlarla devasa 8×8 açık dünyaları keşfedebilecekler.

PUBG: New State ön kayıtları 5 milyonu geçti

PUBG: NEW STATE, 2051’e yakın bir gelecekte geçiyor ve orijinal oyun üzerinden de seneler geçti. Bu ortamda oyuncular, evrenin nasıl geliştiğini keşfetme fırsatına sahip olacakları TROI adında çiçeği burnunda bir savaş alanına girecekler. Oyuncular, kendilerine has özellikleri olan çeşitli bölgelerle dolu, rekabete hükmetmek için yeni yollar ve stratejiler bulmalarına yol gösterecek etkileşimli nesneler içeren benzersiz bir ortamı keşfedebilecekler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu