Oyun ve Ekipman

PUBG Sezon 11 ile Paramo haritası geri dönüyor

PUBG Sezon 11 ile Paramo haritası geri dönüyor, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde PUBG Sezon 11 ile Paramo haritası geri dönüyor başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde PUBG Sezon 11 ile Paramo haritası geri dönüyor ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

PUBG Sezon 11 ile Paramo haritası geri dönüyor

PUBG Sezon 11 yakında zamanda ekranlara gelecek. Yeni sezonda oyuncuları geri dönen Paramo haritası, yeni dereceli sezon ve acil kurtarma balonu gibi bir çok değişik içerik karşılayacak. Krafton Inc. aracılığıyla geliştirilen oyun için 11. Sezon, 31 Mart’ta PC ve 8 Nisan’da konsollarda başlıyor. Gelin yeni sezonun ayrıntı kısmını birlikte gözlemleyelim.

PUBG Sezon 11: Paramo geri dönüyor!

İlk olarak Ekim 2020’de Sezon 9’da tanıtılan Paramo, yeni oynanış mekanikleri ile geri dönüyor. Paramo’ya yapılan güncellemeler, ekstra alan korumasının eklenmesiyle zemin iyileştirmelerini, maçlar içindeki mühim yer işaretlerini değiştiren genişletilmiş enerjik bir dünya sistemini, Gizli Oda’da ve Yardım Paketi Helikopteri’nde git gide artan eşya belirme oranlarını ve harita ile özel oyunlar yaratma özelliğini kapsıyor. Ayrıca yeni PUBG: New State oyunu ön kayıtları da 5 milyonu aşmış durumda.

Bunun yanında Sezon 11, oyuncuların haritada daha kolay gezinmelerine ve en sevdikleri oyun içi başarılarını sergilemelerine yol gösterecek çeşitli güncellemeler ve yeni mekanikler içeriyor.

PUBG Sezon 11 ile Paramo haritası geri dönüyor

? Yeni Dereceli Sezon: PUBG Sezon 11 itibariyle Dereceli Sezonlar iki aylık bir süre boyunca devam edecek, yani bu sezonlar artık Survivor Pass’larla paralel çalışmayacak. Bu nedenle de ödüllerin nasıl dağıtılacağına ilişkin düzenlemeler yapıldı. Ek olarak, PUBG’nin Esports modunda görülen oranlarla daha yakında zamandan uyumlu olması için tüm haritalarda tüm silahların belirme oranları artırıldı.

? Acil Kurtarma Balonu: Oyuncuların ve personellerinin savaş alanlarından bir sonraki güvenli bölgeye bi hayli hızlı bir biçimde geçmesini sağlayan yeni bir taşıma aracı eklendi. Acil Kurtarma ile oyuncular, yüksek irtifalı bir Fulton Balonu ateşleyebilir. Balon, tamamen şişirildikten sonra 60 saniye içinde bir uçak oyuncuları almak için gelecek. Uçak geldiğinde, en fazla dört oyuncu uçağa alınacak ve aşağıdaki savaş alanına paraşütle atlamaya karar verene kadar Beyaz Bölge’nin merkezine doğru taşınacak. Bu eşya ağırlığına ve yakında zamandaki düşmanların dikkatini daha fazla çekebilmesine rağmen, Mavi Bölge’den kaçmak, düşman kontrolündeki bölgeyi hızla geçmek yahut kuvvetli teçhizat bulmak maksadıyla uzak bir yeri yağmalamak için kullanılabilir. Acil Kurtarma Balonu, yalnızca Erangel, Miramar, Sanhok ve Vikendi’de bulunan yağmalanabilir bir eşyadır.

PUBG Sezon 11 ile Paramo haritası geri dönüyor

? Ustalık Madalyaları: Oyuncuların mühim oyun içi başarılarını takip etme ve vurgulama yollarını geliştirmek için PUBG Sezon 11, Ustalık Madalyası sistemine güncellemeler getiriyor. Artık, mücadele durumlarına, hayatta kalmaya bağlı ve zorlukla hayatta kalma ile alakalı olan “So Close” madalyası gibi, çeşitli savaş alanı başarılarıyla kazanılabilecek 10 yeni madalya var. Ustalık Madalyaları hem Normal hem de Dereceli maçlarda elde edilebilir fakat Arcade, Lab yahut Özel maçlarda kazanılamaz.

? PUBG ID: Ustalık Madalyası güncellemesiyle alakalı olarak, oyuncular artık geliştirilen PUBG ID’nin bir parçası olarak kazandıkları madalyaları sergileyebilecekler. Oyuncular en fazla iki madalya ekleyebilmenin bunun yanında, Özelleştirme sekmesi üzerinden PUBG ID’yi kişiselleştirmek için ek hamlelerde bulunabilirler.

PUBG yeni sezonda gelecek 11.1 yama raporu videosunu da hemen alt taraftan izleyebilirsiniz. Ayrıca yeni sezonu önceden denemek isteyen oyuncular bugün itibariyle test sunucularında deneyebilir. Tam yama notlarını okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Tekrarlayalım, PUBG Sezon 11 PC için 31 Mart, konsollar için 8 Nisan tarihinde başlıyor!

[wpcc-iframe src=”https://www.youtube.com/embed/ucaOqlrPkSM” frameborder=”0″ style=”position:absolute;width:100%;height:100%;left:0″ allowfullscreen]

İlginizi çekebilir:
PUBG: New State açıklamaldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu