Oyun ve Ekipman

Rainbow Six Quarantine PC sistem gereksinimleri sızdırıldı

Rainbow Six Quarantine PC sistem gereksinimleri sızdırıldı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Rainbow Six Quarantine PC sistem gereksinimleri sızdırıldı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Rainbow Six Quarantine PC sistem gereksinimleri sızdırıldı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Rainbow Six Quarantine PC sistem gereksinimleri sızdırıldı

Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine için çalışmalar devam ederken, kapalı test sürümünün PC sistem gereksinimleri sızdırıldı. Oyunun sızdırılan sistem gereksinimlerine incelediğimizde minimum ve önerilen olmak üzere iki farklı konfigürasyona yer verildiğini göze çarpıyor. Bu oyunu 1080P çözünürlükte ve 30 FPS kare hızında oynamak için minimum 8 GB RAM‘e sahip, Ryzen 3 1200 veya Core i5-4460 işlemcilerinden bir araya gelen sisteme ek olarak minimum Radeon R9 290X veya GeForce GTX 960 ekran kartlarından birine sahip olmanız gerekiyor. Bunlara ek olarak oyunu 60 FPS ve yüksek ayarlarda oynamak isteyenler için, 16 GB sistem belleğine ek olarak Ryzen 5 1500X ve Core i7-4790K işlemcileri istenirken ekran kartı tarafında ise, Radeon RX580 ve GeForce GTX 1660Ti modelleri tercih edilmiş.

Rainbow Six Quarantine PC sistem gereksinimleri sızdırıldı

Rainbow Six Quarantine PC sistem gereksinimleri sızdırıldı

Rainbow Six Evreni’nin birkaç yıl ardından geçen Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine, üç oyunculu, taktiksel bir FPS oyunudur. Oyun, Ubisoft Montreal’de bütünü parçalarından çok daha çarpıcı olacak bir oyun geliştirmek üzere markanın uzun soluklu eşli oynanan taktiksel nişancı oyunlarından ve Rainbow Six Siege‘in kapsamlı operatör oyuncu ekibinde bulunann ilham alan çiçeği burnunda bir ekip aracılığıyla geliştiriliyor.

En son oyunun yayına giren PC sistem gereksinimlerine aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine PC Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri (1080P, 30 FPS, Düşük Ayarlar)

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: AMD Ryzen 3 1200 veya Intel Core i5-4460

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: AMD Radeon R9 290X 4GB veya NVIDIA GeForce GTX 960 4GB

Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri (1080P, 60 FPS, Yüksek Ayarlar)

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: AMD Ryzen 5 1500X veya Intel Core i7-4790K

Bellek: 16 GB RAM

Ekran Kartı: AMD Radeon RX580 veya NVIDIA GeForce GTX 1660Ti

Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu