Oyun ve Ekipman

Rainbow Six Siege Crimson Heist operasyonu başladı

Rainbow Six Siege Crimson Heist operasyonu başladı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Rainbow Six Siege Crimson Heist operasyonu başladı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Rainbow Six Siege Crimson Heist operasyonu başladı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Rainbow Six Siege Crimson Heist operasyonu başladı

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Crimson Heist etkinliği ile birlikte yeni operatör, harita güncellemeleri ve farklı etkinlikler oyunculara sunulmuş durumda. Ubisoft bunun bunun yanında bu etkinlik ile birlikte oyunun 18 – 25 Mart tarihleri içinde bedava olarak oynanabileceğini de açıkladı. Konuyla alakalı yapılan açıklama ve detaylar şu biçimde;

Rainbow Six Siege, 18 – 25 Mart içinde bedava

Bugün Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 6. Yıl’ın ilk sezonu olan Crimson Heist’ın şimdi PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One konsol ailesi, Xbox Series X | S ve Windows PC’de başladığını açıkladı. Bu yeni sezon; diğer güncellemelerin bunun yanında Arjantinli operatör Flores, Hudut haritası yenilemesi, yeni Gonne-6 ikincil silahı ve Karşılaşma Kaydı betasının eklenmesiyle bir çok yenilik getiriyor. Ek olarak oyuncular, Rainbow Six Siege ve Crimson Heist‘ı 18 – 25 Mart* tarihleri içinde ücretsiz olarak oynayabilecekler.

6. Yıl 1. Sezon, 24 Mayıs’a kadar sürecek olup 100 kademe ve 131 ödül içeren çiçeği burnunda bir Savaş Kartı ile birlikte geliyor. Bu Savaş Kartı bir ücretsiz bir de 1200 R6 Kredisi karşılığında alınabilen Seçkin yol içeriyor. Rainbow Six Siege tarihinde ilk kez Seçkin Savaş Kartı yeni operatör Flores’i içerecek. Seçkin Savaş Kartı sahipleri Flores ile anında oynayabilirken, diğer oyuncular 30 Mart’tan bu yana Nam yahut R6 Kredisi ile Flores’i açabilirler. Hudut haritası yenilemesi, Karşılaşma Kaydı Beta ve Gonne-6 gibi yeni sezonluk içerikler, tüm oyuncular için şimdi ücretsiz olarak erişilebilir.

Crimson Heist

Crimson Heist’ta oyuncular çiçeği burnunda bir saldıranı keşfedecek: Adı Flores. RCE – Ratero Charge adlı orijinal bir cihazla donatılmış olan Flores, uzaktan kumandalı bir patlayıcı cihazı yere yerleştirebilir ve kuvvetli bir biçimde patlayana kadar sınırlı bir süre boyunca haritada gezdirebilir. Flores, birincil silah olarak AR33 yahut SR-25 ve ikincil silah olarak da GSH-18 ile donanmıştır. Bu yeni operatöre ek olarak oyuncular, Doğu Merdivenlerini Dinleme Odası’na bağlayan balkon ile yeniden tertip edilen, yenilenmiş Hudut haritasına erişebilecekler. Banyo ise Veznelere bağlanmak üzere genişletilmiştir. Oyuncular, bazı girişlerin engellendiği, daha az sayıda yıkılabilir duvar ve ilave bir dış merdiven bulunan yeni ve zorlu bir ortamda oynayacaklar.

Crimson Heist ile gelecek olan ek güncellemeler:

  • Gonne-6
  • Karşılaşma Kaydı Beta
  • Yeni Gelen oynama listesi yenilemesi
  • Drone yakınlık farkındalığı
  • Elektronik cihazlar için devre dışı kalma durumu
  • Operatör fiyat aralıklarında düşüş
  • Sezonluk silah kaplamaları

Ek olarak Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, 18 Mart Perşembe – 25 Mart Perşembe tarihleri içinde Playstation®4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X | S ve Windows PC’de ücretsiz olarak oynanabilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu