Oyun ve Ekipman

Rainbow Six Siege’e NVidia Reflex desteği geliyor

Rainbow Six Siege’e NVidia Reflex desteği geliyor, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Rainbow Six Siege’e NVidia Reflex desteği geliyor başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Rainbow Six Siege’e NVidia Reflex desteği geliyor ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Rainbow Six Siege’e NVidia Reflex desteği geliyor

NVidia, bu hafta Rainbow Six Siege’e NVIDIA Reflex özelliği geldiğini ve DLSS teknolojisine sahip olacak yeni oyunları açıkladı. Artık Unreal Engine geliştiricilerinin oyunlarına DLSS ve Reflex teknolojilerini entegre etmeleri artık daha kolay hale gelecek ve DLSS teknolojisi çeşitli yaratıcı uygulamaların performansını yükseltmek için aktif olarak kullanılabilecek.

Rainbow Six Siege’e Hedefleme Güncellemesi Geliyor

Neredeyse tüm sporlarda doğru donanımın kullanılması, rakiplerin tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olabilir. Rekabetçi oyunlarda, daha iyi GPU’lara, ekranlara, bilgisayar donanımlarına ve iyi yazılımlara sahip olmanın, oyunlarda ölüm ve yaşam içindeki farkı yaratabilecek en mühim etkenlerden biri olduğu bilinen bir gerçektir.  GeForce 10 Serisi ve daha yeni bir ekran kartına sahip Rainbow Six Siege oyuncuları artık genel test sunucusunu indirebilir, Vulkan sürümünü çalıştırabilir ve oyuna başlamadan önce NVIDIA Reflex’i deneyebilir. Bunun için oyuncuların ekran seçenekleri menüsünden NVIDIA Reflex Düşük Gecikme Modu’nu etkinleştirmeleri yeterli.

Rainbow Six Siege’e NVidia Reflex desteği geliyor

Rekabetçi oyunlarda nişan alırken bir milisaniyelik gecikme oyunu kazanmak veya kaybetmek içindeki farkı yaratabilir. Bu nedenle, sistem gecikmesini azaltmak Rainbow Six Siege oyuncuları için büyük bir önem taşıyor. NVIDIA Reflex ile oyunlardaki sistem gecikmesi mühim ölçüde azalıyor. Bu da nişan almayı ve bilgisayarın yanıt hızını artırmayı kolaylaştırıyor.

NVIDIA, rekabetçi oyuncuların uçtan uca sistem gecikmesini ölçmelerine ve optimize etmelerine yardımcı olmak için NVIDIA Reflex Latency Analyzer’ı oluşturdu. NVIDIA Reflex Latency Analyzer monitörlerde ve farelerde yerleşik olarak bulunan donanım ve yazılımı tercih ederek sistem gecikmesinin artık basit bir şekilde ölçümlenilebilmesine ve böylece kurulumun en iyi yanıt süresi için optimize edilmesine olanak tanır. NVIDIA bunun bunun yanında ASUS ROG SWIFT 360Hz PG259QNR ekranın artık piyasada mevcut olduğunu ve MSI Clutch GM41 oyun faresinin Reflex Latency Analyzer ürün ailesine katıldığını açıkladı.

Rainbow Six Siege’e NVidia Reflex desteği geliyor

Nioh 2: The Complete Edition ve Mount & Blade II: Bannerlord Daha da Hızlandı!

Nioh 2: The Complete Edition ve Mount & Blade II: Bannerlord, NVIDIA DLSS teknolojisini destekleyen oyunlar listesine katılıyor. Nioh 2’de DLSS teknolojisinin etkinleştirilmesi kare hızlarını %58’e kadar hızlandırabiliyor ve GeForce RTX karakterlerinin 60 FPS’nin üzerinde Nioh 2 oyununun keyfini çıkarmasını sağlıyor. Mount & Blade II: Bannerlord’ta ise NVIDIA DLSS, 4K’da performansı %50’ye kadar hızlandırabiliyor ve oyunun GeForce RTX GPU’larında 60 FPS’nin üzerine ulaşmasına olanak tanıyor.

Rainbow Six Siege’e NVidia Reflex desteği geliyor

Oyun geliştiricilerinin, tasarladıkları oyunların en popüler oyunlarda kullanılan ileri teknolojilerle düzeylerini arttırmaları artık çok daha basit duruma geldi. Unreal Engine 4 (UE4) geliştiricileri artık Unreal Engine 4.26 için bir eklenti olarak DLSS teknolojisine erişebiliyorlar. Ayrıca, NVIDIA Reflex artık UE4’ün ana hatlarında bir özellik olarak mevcut. Tasarımcılar artık Reflex Düşük Gecikme Modu’nu oyunlarına basit bir şekilde ekleyebilecekler. Ayrıca artık tüm Unreal Engine tasarımcıları, UE4 entegrasyonu aracılığıyla aynı teknolojileri oyunlarda basit bir şekilde kullanabilecekler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu