Oyun ve Ekipman

Ratchet & Clank PlayStation Store’da ücretsiz oldu

Ratchet & Clank PlayStation Store’da ücretsiz oldu, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Ratchet & Clank PlayStation Store’da ücretsiz oldu başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Ratchet & Clank PlayStation Store’da ücretsiz oldu ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Ratchet & Clank PlayStation Store’da ücretsiz oldu

Sony, Play At Home kampanyasının bir parçası olarak Ratchet & Clank oyununu bir ay boyunca ücretsiz olarak dağıtıyor. PlayStation Store üzerinden hiçbir ekstra ücret ödemeden oyunun bir kopyasını kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Ratchet & Clank PlayStation Store’da ücretsiz oldu

Bugünlerde yeni nesil için gelecek oyunuyla adından söz ettiren serinin 2016’da çıkan oyunu Ratchet & Clank, PS Store üzerinde ücretsiz dağıtılıyor. Sony’nin gerçekleştirdiği “Play At Home” kampanyasının bir parçası olarak oyun 1 Nisan TSI 04:00’a kadar ücretsiz olarak alınabilecek. Buraya tıklayarak mağaza sayfasına varabilirsiniz.

CEO Jim Ryan, Insomniac aracılığıyla geliştirilen PS4 oyununun pandemi zamanında oyunculara teşekkür etmek için verildiğini dile getirdi. Buna ek olarak anime odaklı abonelik hizmeti Funimation (Avrupa’da Wakanim), 25 Mart’tan bu yana PlayStation üyelerine sınırlı bir süre için “genişletilmiş ulaşım” sunacak. Ryan, bu tekliflerin “Play At Home” kapmanyası için planladığı şeylerin yalnızca bir başlangıcı olduğunu dile getirdi. Pandemi zamanında altın çağını yaşayan video oyunları endüstrisi, oyuncular için heyecan verici haberleri içinde saklamaya sürdürmekte.

Ratchet & Clank PlayStation Store'da ücretsiz oldu

Jim Ryan, “Önümüzdeki haftalarda PlayStation topluluğumuz için bırakılan ücretsiz oyunlar ve teklifler ile ilgili daha fazla ayrıntı sunacağız” dedi. “Sanırım çok sayıda oyun ve teklif bir araya getirdik ve umarım bu haber gününüzü biraz daha göz alıcı hale getirmiştir. Size bu eğlenceyi sunma hususunda kendimizi bunun bunun yanındalıklı göze çarpıyor ve hayatlarınızın birer parçası olduğumuz için çok minnettarız.”

Geçen yıl içinde de PlayStation Store üzerinde Uncharted: The Nathan Drake Collection ve Journey ücretsiz olarak dağıtılmıştı. Oyun fiyat aralıklarıyla her geçen gün daha az oyun alabilen ülkemiz oyuncuları için bu tarz ücretsiz oyun haberlerinin çok mühim olduğunu bilinmekte.

Oyun ile ilgili

Insomniac Games aracılığıyla geliştirilen oyun ilk kez 12 Nisan 2016 tarihinde piyasaya sürüldü. Platform türünde olan oyun serinin 2002 senesinde çıkan ilk oyununu yeniden konu alıyor. İlk oyun ise Rainmaker Entertainment ve Blockade Entertainment aracılığıyla geliştirilmişti. Oldukça iyi inceleme puanları alan oyunun Metascore’u ve kullanıcı skoru 85 olarak karşımıza çıkıyor. Yeni nesil için ise “Ratchet & Clank: Rift Apart” açıklamaldu ve o da yakında zamanda çıkacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu