Oyun ve Ekipman

RDR2 Braithwaite Manor bölümü Minecraft’ta tasarlandı

RDR2 Braithwaite Manor bölümü Minecraft’ta tasarlandı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde RDR2 Braithwaite Manor bölümü Minecraft’ta tasarlandı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde RDR2 Braithwaite Manor bölümü Minecraft’ta tasarlandı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

RDR2 Braithwaite Manor bölümü Minecraft’ta tasarlandı

Reddit üzerinde bir Minecraft oyuncusu, RDR2 oyunundaki bi hayli beğeni alan bir bölümü Minecraft’ta tasarladı. Bataklığın ortasındaki Braithwaite Manor, küplerden bir araya gelen dünya çapında bi hayli güzel görünüyor. Orijinal oyundaki gibi görünmesinin bunun yanında bu malikane hayatta kalma modunda yapıldı. Bu da bütün bir yapıyı oyuncunun emek vererek, ilmek ilmek işlediğini gösteriyor.

RDR2 haritası Minecraft’ta: Braithwaite Manor

Oyuncuya tanıdığı özgürlükle bir çok eşsiz dizayna ev sahipliği yapan Minecraft, kataloğuna bugün bir yenisini daha ekliyor. Red Dead Redemption 2 oyunundan tanıdığımız Braithwaite Manor, bütün ihtişamı ve kasvetiyle oyunda boy gösteriyor. DarthAngusBeef adındaki bir Reddit kullanıcısı, bütün bu harika bölümü hayatta kalma modunda tasarladığını belirtiyor. Daha önce paylaşımı yaptığımız 3 yılda yapılan şehirden farklı olarak, bu sefer oyuncu bütün materyalleri kendisi elde ederek malikaneyi tasarlamış.

RDR2 Braithwaite Manor bölümü Minecraft'ta tasarlandı

DarthAngusBeef, haritanın orijinaline daha da benzemesi için doku paketleri ve yeni gölgelendiriciler kullandığını dile getiriyor. Gerçekçilik düzeysini yükseltmek için yüklediği bu modlar aracılığıyla ortaya harika bir görüntü çıkıyor. Mojang aracılığıyla geliştirilen Minecraft tüm zamanların en başarılı oyunlarından biri. Oyuncular yalnızca Red Dead Redemption gibi oyunlardan değil, gerçek dünya çapından esinlendikleri yapıları da inşa ediyorlar. Bunlar içinde Empire State, Eyfel Kulesi gibi bir çok değişik yapı bulunmakta. Sağladığı bu özgürlük aracılığıyla Mojang’ın oyunu kendi özgün yapılarını oluşturmak isteyen kullanıcıların gözdelerinden biri. Tabi şu aralar oldukça önemli rakibi daha var.

Biliyorsunuz önceden de Valheim’de 40.000 blok ile eyfel kuresini inşa eden oyuncuların haberini yapmıştık. Son zamanların en başarılı hayatta kalma oyunlarından birisi olan Valheim inşa sistemi hususunda da bi hayli iddialı ve gelecekte sağlam bir rakip olacak gibi görünmekte.

Yine öncedenki haberlerimizde Minas Tirith gibi ikonik kurgusal yapıların da Minecraft’ta tasarlandığından bahsetmiştik. İlgili yazımıza de buraya tıklayarak varabilirsiniz. RTX desteği de eklenen oyun uzun seneler önce çıkmasına rağmen teknolojiden asla geri kalmıyor. Microsoft’un geliştirici Mojang’ı da satın almasıyla oyunun önü hayli açılmış durumda. Peki sizler bu konu ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünde bizlerle ve diğer okurlarla paylaşmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu