Oyun ve Ekipman

Resident Evil 25.yıl dönümü için açıklamalar yapıldı

Resident Evil 25.yıl dönümü için açıklamalar yapıldı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Resident Evil 25.yıl dönümü için açıklamalar yapıldı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Resident Evil 25.yıl dönümü için açıklamalar yapıldı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Resident Evil 25.yıl dönümü için açıklamalar yapıldı

Resident Evil 25.yıl dönümünü dün itibari ile geride bıraktı. Capcom’un ilk kez 22 Mart 1996 senesinde piyasaya sürdüği Resident Evil oyunu yakaladığı başarının ardından oyun sektörünün en köklü serilerinden birisine dönüşmüş oldu. Capcom, Resident Evil 25.yıl için bir açıklama paylaşımı yaptığı gibi serinin yeni oyunu RE Village ile ilgili yeni detaylar da paylaşımı yaptı. Firmanın paylaşımı yaptığı açıklama ve detaylar şu biçimde;

Resident Evil 25.yıl için açıklama yapıldı

Yıllar içinde, popüler seri 107 milyondan fazla birim sattı, video oyunlarının en ikonik karakterlerini ve oyun sistemlerini tanıttı ve oyunların ötesine geçerek eğlencenin bir mihenk taşı halini aldı. Oyun serisinin bir sonraki heyecanla beklenen versiyonu, 7 Mayıs 2021’de PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One, Steam ve Stadia’da dünya çapında yayına girecek olan Resident Evil Village ile yakında zamanda geliyor. Lansman öncesinde Capcom, yeni bir Resident Evil Showcase dijital etkinliğinin Nisan ayında geleceğini doğruladı ve yakında zamanda çıkacak olan çok oyunculu Resident Evil Re: Verse açık beta testinin ayrıntı kısmını açıkladı.

Yeni oyun ayrıntı kısmı, Nisan ayında yeni bir Resident Evil Showcase dijital etkinliğinde açıklanacak ve 7 Mayıs’ta Resident Evil Village piyasaya sürüldüğünde hayranlara kendilerini nelerin beklediğine dair bir bakış sunacak. Ocak’taki Resident Evil Showcase, mühim yeni oyun özellikleri , Resident Evil Village için karakterler ve diğer oyunların güncellemeleri ile ilgili bilgi verdi ve Nisan etkinliği, paylaşılacak yeni oyun içeriği ile 25. yıl dönümü haberleriyle devam edecek. Dijital etkinliğin zamanı ve nasıl katılabileceğiniz dahil olmak üzere yakında zamanda daha fazla bilgi için Twitter’daki resmi kanalını takip edin.

Resident Evil 25.yıl dönümü için Village oyunundan yeni detaylar paylaşıldı

Hayranların en sevdiği kahramanlar ve biyolojik silahlardan bir araya gelen all-star kadrosu, ulaşan çok oyunculu Resident Evil Re: Verse deneyiminde Resident Evil’in 25. yılını kutlamak için bir araya geliyor. Resident Evil Re: Verse’de oyuncular insan karakterler olarak başlar, birbirlerini avlar ve haritaveyağılmış virüs şişelerini toplar. Dışarı çıkarıldıklarında, intikam almak için biyolojik silah olarak dirilirler. Ne kadar çok şişe toplarlarsa, biyo-silah dönüşümleri o kadar kuvvetli olacaktır – şişe toplama ve tam kapsamlı bir saldırı stratejisi içinde karar vermek oyuncuya kalacaktır. Bugün Capcom, PlayStation® 4, Xbox One ve Steam karakterlerinin Resident Evil Re: Verse açık beta testine 7 – 11 Nisan içinde katılabileceklerini açıkladı. Önceki kapalı beta testine katılan ve oyunu hala donanımlarında yüklü olan oyuncular, açık beta yayınlandıktan sonra bir oyun güncellemesi aracılığıyla oynayabilirler. Yeni oyuncular, 5 Nisan’dan bu yana açık beta içeriğini önceden yükleyebilecek. Tüm açık beta katılımcılarının oynamak için kayıtlı bir Capcom ID’ye ihtiyacı olacak.

Resident Evil Village için ön siparişler, tüm platformlar için dijital Standart ve Deluxe Sürüm alternatiflerinin bunun yanında konsol oyuncuları için fiziksel Standart ve Koleksiyoncu Sürümü ile birlikte şimdi mevcut. Dijital Deluxe Sürüm, temel oyunu ve bir Samurai Edge silahı, Resident Evil 7 biohazard’dan esinlenen görüntü ekranı filtresi, teyp kaydedici kaydetme noktası seçeneği gibi ek oyun içi içerikten bir araya gelen dijital bir ” Trauma Pack” içerir. Fiziksel Collector’s Edition, Deluxe Sürüm içeriğinin bunun yanında, franchise emektarı Chris Redfield’ın çarpıcı bir heykelini, bir SteelBook çantası, sanat kitabı, köyün kumaş bir haritası ve key art gösteren bir A4 baskısı içerir. Resident Evil Village, PlayStation 4’ten dijital PlayStation 5 sürümüne yükseltme yapmaya uygun olacak ve Xbox Series X | S ve Xbox One konsolları için Smart Delivery’yi destekleyecektir.

Resident Evil 7 biohazard Gold Edition, Stadia’da ayrı bir satın alma seçeneği olarak satışa sunulacak ve 1 Nisan 2021’den bu yana Stadia Pro ile ücretsiz olacak. Oyuncular bunun bunun yanında Resident Evil’in zengin kitaplığını 25. yıldönümünü kutlarken birden fazla platformda çeşitli indirim promosyonlarıyla inceleyebilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu