Oyun ve Ekipman

Resident Evil ReVerse açık beta tarihi belli oldu

Resident Evil ReVerse açık beta tarihi belirlendi, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Resident Evil ReVerse açık beta tarihi belirlendi başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Resident Evil ReVerse açık beta tarihi belirlendi ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Resident Evil ReVerse açık beta tarihi belirlendi

Resident Evil ReVerse açık beta tarihleri bilgisi verildi. Çok oyunculu bir Resident Evil deneyimi vaat eden yeni oyun için oyuncuların ne zaman deneyebileceği belirlendi. Hali hazırda konsollarla birlikte PC için de çıkacak oyunun açık betası önümüzdeki ayın başlarında ulaşıme açılacak. Belli koşulları sağlayan oyuncular ücretsiz olarak girip Capcom’un yeni oyununu deneyebilecekler.

Resident Evil ReVerse açık beta tarihi

Resident Evil ReVerse açık beta tarihi 8 Nisan Perşembe günü TSI 09:00 olarak karşımıza çıkıyor. Sabah saatleri civarından bu yana oyuncular betaya erişebilecek. İndirmeler ise 5 Nisan Pazartesi gününden bu yana yapılabilecek ve oyuncular 11 Nisan‘a kadar oyunu deneyebilecekler. Eğer Ocak ayında oyunun kapalı beta sürümüne katıldıysanız, yeniden indirmenize gerek kalmayacak.

Re: ReVerse, Capcom’un serinin 25. yılını kutlamak için paylaşımı yaptığı yalnızca çevrimiçi bir oyun. Aynı zamanda Resident Evil Village alan kullanıcılara ana oyunla birlikte ücretsiz olarak verilecek. Re:Village’ın PS5 veya XSX sürümünü satın alan oyuncular, ReVerse’in PS4 veya Xbox One sürümüne ücretsiz biçimde sahip olacak.

Oyunda altı kişilik bir ölüm maçında çeşitli Resident Evil karakterlerini kontrol edebileceğiz. Ocak ayında yaşanan görüntülerde gördüğümüz üzere oyuncuların asıl amacı haritanın belirli bölgelerine dağılmış virüs emsallarini toplamak. Tabi bunu yaparken karşı takımda serinin ana düşmanları olacak ve onları öldürmeye çalışacak.

Resident Evil ReVerse açık beta tarihi belli oldu

Oyuncular öldürüldükten sonra karşı takıma geçerek çeşitli yaratıklara dönüşüyor ve diğer oyunculara saldırmaya devam edebiliyor. Resident Evil ReVerse hem gergin, hem de keyifli bir oyun deneyimi sunacak gibi görünmekte. Öldüğünüzde dönüşeceğiniz canavarın türü, ölmeden önce kaç virüs örneği topladığınıza göre değişecek. Bu da aslında kendinizi ölümden sonraki katliam sürecine iyi hazırlamanız gerektiğini gösteriyor.

Her kişiliğin kendine özgü silahları ve becerileri yer alıyor. Oyunun grafik filtreleri de değiştirilebilir olacak ve bu sayede dileyen oyuncular gerçekçi görseller görürken, dileyenler de çizgi roman tarzı grafiklerle oynayabilecek. Resident Evil ReVerse açık betasına PlayStation 4, Xbox One ve PC(Steam) platformlarından katılabileceksiniz. Resident Evil Village da 7 Mayıs 2021 tarihinde piyasaya sürülecek. Bugün belli olan sistem gereksinimlerini görmek için buraya tıkayabilirsiniz. Peki sizler Re:ReVerse ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıda bulunan yorumlar bölümünde paylaşmayı unutmayın.

İlginizi çekebilir:
Resident Evil tarihi, tüm oyunları ve gelişimi (Video)
Resident Evil Village PS5 demosunu oynadık (Video)

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu