Oyun ve Ekipman

Returnal için detayları gösteren yeni oynanış fragmanı

Returnal için ayrıntı kısmı gösteren yeni oynanış fragmanı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Returnal için ayrıntı kısmı gösteren yeni oynanış fragmanı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Returnal için ayrıntı kısmı gösteren yeni oynanış fragmanı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Returnal için ayrıntı kısmı gösteren yeni oynanış fragmanı

Unreal Engine 4 ile Housemarque aracılığıyla geliştirilen Returnal için dün gece yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. PlayStation için gelecek bağımsız oyunların yoğun olarak gösterildiği State of Play etkinliğinde oyun için yayına giren fragman bir çok detayı da bünyesinde içinde yer alıyor. Üçüncü şahıs nişancı türündeki psikolojik korku oyunu, bi hayli etkileyici görünüyor ve çıkmasına da çok kalmadı.

Returnal için hikaye ve oynanış ayrıntı kısmı içeren yeni fragman bi hayli iyi görünüyor

Genel tabloya incelediğimizde acımasız yapısıyla ve yeni nesil grafikleriyle öne çıkan Returnal, Housemarque aracılığıyla geliştiriliyor. Unreal Engine 4 oyun motoru teknolojisinin gücünü kullanan yapımın yeni nesil için grafikleri bi hayli iyi görünüyor. Karmaşık ve gizemli hikayesiyle öne çıkan oyun için yayına giren yeni fragmanı hemen bu paragrafın altında bulacaksınızdır.

Returnal’da baş kişiliğimiz Selene kontrolümüzde olacak. Hikaye kişiliğimizin “White Shadow” adındaki gizemli sinyalleri aldıktan sonra Atropos gezegenine düşmesiyle başlıyor. Oyuncular önce içine düştükleri bu karanlık gezegenin ücra köşelerini keşfedecek ve burada yanıtlar arayacaklar. Dövüşlerin ve oyun mekaniklerinin çok bi hayli hızlı olduğunun altını çizelim. Atropos gezegeninde oyuncuları bi hayli zorlayıcı bir oyun deneyimi ve gerilim bekliyor. Farklı düşman çeşitleri ve yüksek manevra kabiliyetiniz, kendi oyun tarzınızı yaratmada yol gösterecek gibi görünmekte. Atmosfer ve düşman tasarımları bi hayli sıradışı ve bir o kadar da etkileyici görünüyor.

Ayrıca dövüşler sırasında oyunun bizleri sürekli olarak bir baskı altında tutacağı hissi de bi hayli aşikar. Her yerden gelen düşman saldırıları bi hayli stresli bir oyun deneyiminin habercisi. Aynı zamanda Returnal oynarken öldüğünüzde, aslında her şey yeniden ekranlara gelecek. Ölüm ve yeniden doğma içinde gösterilen sinematiklerin bi hayli “Death Stranding” tadı verdiğinin altını çizelim. Her yeniden dünyaya geldiğunuzda dünya değişiyor ve düşmanlar, daha değişik mekanlarde ve daha farklı sayılarda çıkıyor. Bu da öldüğünüz bir bölümde ezbere giderek ikinci kez basit bir şekilde geçmenizi önleyecek. Geliştiricinin de tabiriyle “şartlar ne olursa olsun, zorlayıcı bir deneyim” olacak.

Returnal için detayları gösteren yeni oynanış fragmanı

Yine farklı silahların değişik durumlar için kullanıldığını göze çarpıyor. Yıldırımlar saçan kitle kontrolü silahı, tekil düşmanlar için normal ateşli silahımız ve bir çok değişik türde silah da yine oyunda yerini alıyor. PlayStation 5 özel oyunu olarak çıkacak Returnal, 30 Nisan 2021 tarihinde piyasaya sürülecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu