Oyun ve Ekipman

Rust konsol sürümü için ilk tanıtım videosu yayınlandı

Rust konsol sürümü için ilk tanıtım videosu yayınlandı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Rust konsol sürümü için ilk tanıtım videosu yayınlandı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Rust konsol sürümü için ilk tanıtım videosu yayınlandı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Rust konsol sürümü için ilk tanıtım videosu yayınlandı

Hayatta kalma enerjiklerinin bi hayli büyük bir önem teşkil ettiği Rust, bu sefer de konsol sürümü ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 8 Şubat 2018’de Steam üzerinden yayına giren ve hatırı sayılır bir oyuncu kitlesine ulaşan oyunun konsol sürümü açıklamaldu ve bu sürüm için bir tanıtım videosu da yayınlandı.

Rust çok yakında zamanda konsollara geliyor

Double Eleven şifrketi paylaşımı yaptığı video ile oyunun konsol sürümüne ait fotoğrafları oyuncular ile paylaşımı yaptı. Rust Console Edition ismi ile çıkacak olan oyunun bu sürümü için daha çok söylentiler ortaya çıkmış fakat yapım ekibi bu hususta sessiz kalmayı tercih etmişti. ESRB aracılığıyla listelenen oyunun konsol sürümü Aralık 2019’da açıklamalmasına karşın ardından bu sürüm ile alakalı bir gelişmeye tanıklık edememiştik.

Firmanın sosyal platform hesaplarından yayına giren tanıtım videosuna incelediğimizde hayatta kalma enerjiklerinden fazla çatışma enerjiklerine yer verildiğini göze çarpıyor. Yine aynı bilgilendirmede 29 mart 2021’de oyun için özel bir beta süreci başlayacağı da belirtilmiş. Kapalı ve sınırlı oyuncunun alınacağı bu beta versiyonunda teknik öğeler ve oyunun konsol işleyişi üzerine geri bildirimler alınacak. PS4 ve Xbox One için geliştirilen ve halen çıkış tarihi belli olmayan Rust Console Edition için yayına giren tanıtım videosuna ve oyunun açıklamasına aşağıdan inceleyebilirsiniz.

“Rust’taki tek amaç hayatta kalmaktır. Bunu yapmak için açlık, susuzluk ve soğuk gibi önüne geçerin üstesinden gelmeniz gerekiyor. Ateş yakın. Barınak inşa edin. Et için hayvanları öldürün. Kendinizi diğer oyunculardan koruyun ve et için onları öldürün. Diğer oyuncularla ittifak kurun ve bir kasaba oluşturun.

Hayatta kalabilmek için ne gerekiyorsa yapın.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu