Oyun ve Ekipman

S.T.A.L.K.E.R. 2 için yeni detaylar paylaşıldı

S.T.A.L.K.E.R. 2 için yeni detaylar paylaşıldı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde S.T.A.L.K.E.R. 2 için yeni detaylar paylaşıldı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde S.T.A.L.K.E.R. 2 için yeni detaylar paylaşıldı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

S.T.A.L.K.E.R. 2 için yeni detaylar paylaşıldı

GSC Game World aracılığıyla geliştirilip yayına giren serinin yeni oyunu S.T.A.L.K.E.R. 2 için yeni detaylar gün yüzüne çıktı. YouTube üzerinde paylaşılan yeni bir videoyla oyuna dair serinin takipçilerini mutlu edecek ayrıntılar görsek de, elimizde halen yeni bir fragman olmadığını da söylemekte yarar var. Lakin yine de yeni oyun, seriyi yeni nesilde layığıyla temsil edecek gibi görünmekte.

[wpcc-iframe src=”https://www.youtube.com/embed/fdJgHlTUYek” frameborder=”0″ style=”position:absolute;width:100%;height:100%;left:0″ allowfullscreen]

S.T.A.L.K.E.R. 2 için yeni detaylar

Geliştirici GSC Game World, dün YouTube üzerinde paylaşımı yaptığı yeni bir fragmanla oyuna ait bazı ayrıntı kısmı açıkladı. Serinin ilk oyununun yıldönümü olan 23 Mart tarihinde geçen sene şirket S.T.A.L.K.E.R. 2 için ilk oyun motoru ekran görüntüsünü yayınlamıştı. Bu yıl ise yeni oyuna dair bazı ayrıntı kısmı görülmektedirtarak hayranlarıyla birlikte ilk oyun Shadow of Chernobyl’in yıldönümünü kutluyorlar. Videoda ilk kez yeni oyunda geliştirilen kostümleri gösteriyorlar. Tehlikeli bir bölge olan Zone’da, yeni oyunda birkaç farklı gruptan insan görebileceğiz. Kostümü gösterilen iki taraf “Duty” ve “Freedom” oldu fakat bize daha fazlasını beklememizi dile getiriyorlar. Bu taraflardan biri Zone’un özgürce yayılıp büyümesini desteklerken, diğer taraf dünyanın geri kalanına yayılmaması için canlarını feda edecek kadar bu işe adanmış durumdalar.

S.T.A.L.K.E.R. 2 için yeni detaylar paylaşıldı

Geliştiricinin dile getirdiğine göre bu iki ideoloji, asla orta yolu bulamayacak. Ayrıca oyunda karşımıza 30’dan fazla farklı silah çıkacak ve her silah kendi özelleştirmelerine sahip olacak. Bunun yanında silah modifikasyonu çeşitliliği de korunmuş olacak. Bunun bunun yanında geliştirici oyunun dünyasını bi hayli geniş bir şekilde tasarlamaya çalıştığını belirtiyor. Videonun bu bölümünde fark edeceksiniz, “He was a good stalker” müziğini arkadan veriyorlar. Serinin hayranları buradan sonrasını benim gibi yüzünde buruk bir tebessümle izlemiş olabilir. Ayrıca kullandıkları bir eklenti aracılığıyla oyundaki her kişiliğin ağız yapısı birbirinden farklı olacak. Tabi bu ne kadar ilginizi çeker bilmiyorum ama, her kişiliğin kendine özgü bir gülüşü bulunacağını dile getiriyorlar.

  • Bkz: S.T.A.L.K.E.R. 2 oynanış fotoğrafları

Yeni oyundan gelen detaylar şuan için bu kadardı. Daha öncesinde de yayına giren bir motor içi oynanış fragmanını ve açıklama fragmanını görmüştük. Oyun ile ilgili bildiklerimiz hala sınırlı olsa da, bu haliyle bile heyecan verici görünüyor. Sizler de görüşlerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

  • Bkz: STALKER 2 için gelen ilk ekran görüntüsü

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu